Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

GALERİCİLER SİTESİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALAN’A PLAKET

Elazığ Galericiler Sitesi Başkanı Ercan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, 15 Temmuz darbe sürecinde Başkan Alan’ın dik duruşu ve tüm meslek örgütleri ile sivil toplum kuruluşlarını etkili şekilde temsil ettiği için plaket verdi.

Başkan Alan Plaketi Fazlasıyla Hak Etmiştir…

Ziyarette bir değerlendirme yapan ve Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a plaket takdim eden Elazığ Galericiler Sitesi Başkanı Ercan Yılmaz, Başkan Alan’ın plaketi fazlasıyla hak ettiğine işaret ederek, “15 Temmuz’da ülkemizin geleceğine kefen biçen şer odaklarının amacına ulaşmasına Sayın Başkanımız gibi gece gündüz demokrasi meydanında sabahlayan ve her platformda darbe girişimini lanetleyerek, halkı birlik ve bütünlüğe davet eden kanaat önderlerinin girişimleri engel olmuştur. Bizleri 15 Temmuz darbe sürecinde en iyi şekilde temsil eden ve tüm açıklama ve girişimleriyle duygularımıza tercüman olan Sayın Alan’a bugün darbeye karşı dik duruşu ve bizleri temsili anısına bir plaket vermeyi Yönetim Kurulu ve Sitemiz Esnaflarıyla kararlaştırmış bulunuyoruz. Tüm bunlarla birlikte Sitemizin kuruluşundan hizmete açılışına ve bugüne kadar bizleri maddi ve manevi olarak destekleyen ve hep yanımızda olan Sayın Başkanımız İdris Alan’a teşekkürlerimizi sunuyor, kendisinin Elazığ için böylesine önemli bir makamda daha uzun yıllar boyunca temsil etmesini Yüce Allah’ (c.c.)tan niyaz ediyoruz” dedi.

Bu Plaket Elazığ TSO Üyelerinindir…

Başkan Alan’da ziyaretten ve kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “15 Temmuz sürecini Rabbim inşallah bu millete bir daha göstermez. O gün bu kahraman millet gözünü kırpmadan canını feda etmeseydi bugün Ülkemiz komşularımızla aynı duruma Allah korusun düşebilirdi. O süreçte biz aç kalırız ama vatansız ve ezansız kalamayız diyerek hükümetimizin ve demokrasinin yanında yer aldık. Bizi meydanlarda yalnız bırakmayan tüm Üyelerimize ve halkımıza teşekkür ediyor, bu plaketi onlar adına alıyorum. Sayın Başkanımıza da ilimizin modern bir kent kimliğine bürünmesine çok önemli bir katkı sağlayacak olan Elazığ Galericiler Sitesini kazandırarak hizmete açtıkları için teşekkür ediyor, tüm galerici esnaf kardeşlerimize henüz başında bulunduğumuz yeni yılda sağlık, huzur ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 731 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.1.2017 15:48:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.