Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bir açıklama yaparak, tüm medya çalışanlarının gününü kutlayarak başarılar diledi.

Başkan Alan mesajında, “10 Ocak, fedakârca, meslekleri için her türlü zorluğa göğüs geren basın çalışanlarının hak ve mesleki hürriyetlerini kazandıkları günü temsil etmektedir. Bundan 55 yıl önce başlatılan bu mücadelede galip gelen basın mensupları, bugünü adeta bir bayram olarak kutlamaktadır. Elbette illerin kalkınma ve gelişmesinde ve aynı zamanda çok seslilik ve demokratikleşmede medya büyük sorunluluk yüklenmektedir. İlimiz yerel medyasında ve ulusal medya organlarının yerel temsilcileri olarak görev yapan tüm medya mensupları bu sorumluluk ve anlayışla hizmet vermektedirler. 15 Temmuz darbe girişiminde medyanın milli irade, demokrasi ve hukuk devletinin muhafazasında da ne kadar önemli bir rolü olduğu bir kere daha görülmüş, Ülkemiz yöneticileri medya aracılığı ile verdikleri mesajlarda tüm halkı doğru yönlendirmişlerdir.

Bu vesileyle, ilimizde görev yapan tüm medya mensuplarının bu anlamlı gününü kutlar, ilimize hizmetlerinden ötürü kalbi şükran ve teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 738 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.1.2017 09:45:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.