Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO BAŞKANI ALAN ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ SABUNCU’YA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİNDE BULUNDU…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mesut SAĞLAMPINAR ve Meclis Üyesi Kasım ÇELİK, İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Mehmet SABUNCU’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan ALAN ziyarette yapmış olduğu değerlendirmede; “Özel İdaremiz Elazığ ve özelliklede köylerimiz ve kırsal alanda yaşanlar için çok önemli bir kuruluştur. İl Özel İdaremiz Belediye sınırları dışında kalan ilçelerimizde ve köylerimizde gerek alt yapı, gerekse üst yapı çalışmaları konusunda önemli çalışmalar yapmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ilimizin gelişimi açısından son derece önem arz etmekle beraber, toplumun öncelikli ihtiyaç ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Özel İdaremiz köylerimizde yapmış olduğu bu önemli hizmetlerin yanı sıra ilimizin turizm alanında gelişimi ile kültürel ve sosyal alanda birçok önemli projeye de imza atmaktadır.  Odamız ve İl Özel İdaresi tarafından geçmişte ve halen devam eden İŞGEM projelerinde müşterekliği söz konusu. Aynı zamanda çok sayıda AB projesinin müşterek yürütülmesi ve organizasyonu da bu işbirliği ile yapılmıştır.

İnşallah bu işbirliğimizi daha da artırıp ilimize ve halkımıza daha etkili hizmetleri bundan sonraki süreçte artırarak devam ettireceğiz.

Bu düşüncelerle, Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet SABUNCU’ ya yeni görevinin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, başarılar diliyoruz” dedi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet SABUNCU da yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası gibi iş dünyasının çatı örgütü ile işbirliğini artırılarak vatandaşlarımıza hizmet vererek ilimizin kalkınma ve gelişme sürecini hızlandırmak bizim de önceliğimizdir. Ben Sayın Başkanımızın ve Yönetim Kurulunun nazik ziyareti ve güzel temennilerine teşekkür ediyor,  saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 889 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.1.2017 15:15:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.