Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: SEKİN ŞEHİTLİK DESTANI YAZMIŞTIR…

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, 05 Ocak 2017 tarihinde İzmir Adliyesine yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırısına kahramanca karşı koyan ve şehit düşen Fethi SEKİN’in, 15 Temmuz darbe girişiminin kahraman şehitlerinden Ömer HALİSDEMİR gibi unutulmaz kahramanlar arasında yerini aldığını ifade etti…

 

Bu kahramanlar varoldukça terör amacına ulaşamayacaktır…

Elazığ TSO Başkanı Alan yaptığı açıklamada, “05 Ocak Perşembe günü akşam saatlerinde İzmir Adliyesine yönelik hain bir terör saldırısı meydana gelmiş ve hemşerimiz polis memuru Fethi Sekin son kurşununa kadar teröristeler karşı koyarak çok sayıda insanın canını kurtarmıştır. Sekin bu kahraman mücadelesinin sonunda şehit düşmüş ve iki alçak teröristin ise etkisiz hale getirilmesini sağlamıştır.

15 Temmuz darbe girişiminin karşısında kahramanca durarak şehadet şerbeti içen Halisdemir gibi, hemşerimiz Sekin gibi kahraman Türk evlatları olduğu müddetçe hiçbir alçak teşebbüs hedefine ve amacına ulaşamayacaktır.

Terörün insanlık tanımayan çirkin yüzü İzmir’de bir kez daha ortaya çıkmıştır. Ülkemizin, toplumumuzun bütünlük ve birliğini hedef alan bu saldırılara karşı Ülkemiz ve halkımız bundan önce olduğu gibi yine dik duracak ve hiçbir terör örgütüne asla teslim olmadan sonuna kadar mücadelesini sürdürecektir. Hükümetimizin kararlı tutumu ve Silahlı Kuvvetlerimizle Emniyet güçlerimizin destansı mücadelesi içte ve dışta tüm terör örgütlerine ve düşmanlara korku salmaya devam edecektir. Türk ulusunun birlik ve bütünlük içerisindeki duruşu ile terör asla muvaffak olamayacaktır.

Bu düşüncelerle, Elazığ iş dünyası adına, Kahraman Şehit Polis Fethi SEKİN’e Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, ailesi başta olmak üzere, Emniyet Güçlerimize ve tüm halkımıza başsağlığı diliyoruz” dedi. 

 

 

 

 

Bu haber 926 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.1.2017 10:34:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.