Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Elazığ Şubesi Başkanı Yakup BAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ı makamında ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, bu yıl içerisinde yapılacak projelerde işbirliği üzerine görüş alışverişinde bulunuldu...
Yapmış oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ALAN, “Bugüne kadar olan süreçte ASKON’un yapmış olduğu çalışmaları takdirle takip etmekteyiz. İlimiz ticareti ve sanayi adına güzel çalışmalara imza attılar. Bu yıl içerisinde Odamızın da desteğiyle ASKON ile  işbirliği içerisinde hayata geçirmeyi planladığımız yeni projeler için heyecan duymaktayız. Hükümetimizin açıklamasını beklediğini Cazibe Merkezleri teşvik paketinin desteğiyle yıl içerisinde inşallah ilimiz öndemli yatırımlar kazanacaktır. ASKON Şube Başkanı Sayın Yakup Baş’a yeni görevinde başarılar diliyor, yapmış olduğu ziyaretten dolayı birkez daha şahsım ve Odamız adına teşekkür ediyorum" dedi.
 
Elazığ TSO Başkanı ALAN ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte  yapılan istişare toplantısından sonra ASKON Başkanı Yakup BAŞ "Geçtiğimiz dönemde dört önemli projeyi tamamladık. Yatırım konusunda ilimizin önemli avantajları söz konusudur bunları bu yıl içerisinde fırsata dönüştürmemiz gerekmektedir. Odamızla işbirliği içersinde bu süreci yürütmek arzusundayız. Ben,  şahsım ve Yönetim Kurulumuzu ağırladığınızı için bir kez daha teşşekkür ediyorum." dedi..
 
 
Bu haber 891 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.1.2017 15:57:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.