Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Başkan ALAN: Elazığ WindyHill Otelini ziyaret etti...

Başkan ALAN, ilimizde yapımı devam etmekte olan beş yıldızlı Elazığ WindyHill Otelini ziyaret etti. İlimiz turizmi açısından son derece önemli olan tesisin önümüzde aylarda açılması beklenmektedir.

 

 

 

Başkan ALAN ziyareti esnasında yaptığı açıklamada, “İlimize Dervişoğulları Otelcilik İnş. San.Tic. A.Ş. tarafından kazandırılan bu tesiste emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum. Güzel şehir manzaralı bu eserle, ilimizin konakla konusundaki alternatiflerine bir yenisini daha eklenmiş olmaktadır. Her yeni tesisle kalite çıtamız biraz daha yükselmektedir. Gönül rahatlığıyla ifade etmek isterim ki Otel konusunda artık hiçbir sıkıntımızın olmadığı aşikârdır. Bu prestij otel ile, ilimize yatırım amaçlı veya turistik amaçla gelen misafirlerin konaklama problemi de giderilmiş durumdadır. Cazibe Merkezi illerden birisi olan Elazığ’ın açıklanmasını beklediğimiz teşvik paketiyle, 2017 yılı içerisinde önemli yatırımlar kazanacağını öngörmekteyiz. İnşallah bu tesisimizin açılışını da Mart-Nisan aylarında gerçekleştireceğiz. Ben bu yatırımlarından dolayı Odam ve şahsım adına kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

 Firma yetkilileri yaptığı açıklamada “Başkanımızın ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. İlimize yatırım yaparak önemli bir istihdam sağlamış durumdayız. Diğer tesislerle rekabet halinde hizmet sunmak, ilimizdeki turizm sektörünün gelişmesine ve hizmet kalitesinin artmasına neden olacaktır. İlimizin bölgemizde Turizm sektöründe marka şehir olması için çaba göstereceğiz. Tekrar ziyaretinizden dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim.” dedi.

 

 

 

  

Bu haber 789 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.1.2017 16:45:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.