Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
KİAD’dan Başkan ALAN’a Ziyaret

 

İlimiz Kovancılar İşadamları Derneği Başkanı Hanifi BEKİRGİL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan İdris ALAN’ı makamında ziyaret etti. Başkan ALAN ile Cazibe merkezleri programı kapsamında ilimize ve Kovancılar ilçemize kazandırılacak yatırım imkanları konusunda bir görüşme yapıldı.

 

 

Elazığ TSO ile İşbirliği İçerisinde Yatırımcıları ilimize kazandırmak istiyoruz.

Başkan BEKİRGİL, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette “Elazığ TSO, Elazığ’da iş dünyasını temsil eden en önemli kuruluşların başında gelmektedir. Derneğimiz olarak ilçemizde ve ilimizde Elazığ TSO işbirliği ile yatırım imkanları konusunda işbirliği yapmak istiyoruz. İlçemizin bu anlamda ciddi bir potansiyeli mevcut olup alt yapı olanakları da yatırımcıya hazırdır. Elazığ’ın Cazibe merkezi iller arasında yer alması bizleri de ilçemiz adına heyecanlandırmış olup bu sürece katkı vermek adına girişimlerimize başlamış bulunmaktayız. Bu konuda ilk durağımız Elazığ TSO olmuştur. Sizlerin de desteğiyle ilimiz ve ilçemizin yeni iş sahaları kazandırma çabası içerisinde olacağız. Bizleri kabul ettiğiniz için şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Cazibe Merkezi İller Arasında En Avantajlı İl Elazığ Olacaktır.

 Başkan ALAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Derneğinizin önemli bir misyonu bulunmaktadır. Kamu Kurumu niteliğinde Meslek Kuruluşu olan Odamızla işbirliği talebiniz bizleri memnun etmiştir. Kovancılar, ilimizin en büyük ilçesi konumunda olup, ilimiz ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. İlimiz konumu itibariyle doğunun batıya açılan penceresi konumunda olup Kovancılar ilçemiz de tam kavşak noktasındadır. Sizlerin de bahsettiği Cazibe merkezleri programı kapsamında ilimizi önemli fırsatlar beklemektedir. İnanıyorum ki 2017 yılında Elazığ’da yatırımlar konusunda çok ciddi atılımlar yapılacaktır. Önümüzdeki günlerde açıklanacak olan program ile bizleri de yoğun bir iş temposu beklemektedir. Büyük şehirlerde, Odamız ve ilgili kurumlarla birlikte ilimizin yatırım avantajları ile ilgili bilgilendirme toplantıları gerçekleştireceğiz. Hatta yurtdışında hemşehrilerimiz yoğun olduğu bölgeleri de ziyaret ederek ilimize yatırımcı kazandırmak adına etkinlikler gerçekleştireceğiz. Kovancılar ilçesinden çıkarak, Avrupa’ya ticaret yapmak amacıyla yerleşmiş birçok işadamı olduğunu biliyoruz. İşte bu noktada KİAD’ın desteği ile etkin tanıtım çalışmaları yaparak üzerimize düşen vazifeyi ilimiz ve Kovancılar adına gerçekleştirmiş olacağımızı düşüyorum. ” dedi. 

Bu haber 792 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.12.2016 16:02:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.