Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SANCAK BELEDİYE BAŞKANI KOÇİN’DEN ZİYARET

Bingöl Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile görüştü. Görüşmede Cazibe Merkezi Programı kapsamında yapılacak yatırılar da değerlendirildi.

Makamlar Hizmet İçin Vardır…

Elazığ’da uzun bir dönem bürokrat olarak görev yapan Bingöl Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Başkan İdris Alan ile makamında görüşmede bulundu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Koçin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Belediye Başkanımızla Elazığ’da geçmiş yıllara dayanan bir dostluğumuz bulunuyor. Kendileri ilimizde bürokrat olarak hizmet vermiş ve çocukları bu şehirde yetişmiştir. Sayın Belediye başkanımız gibi aslında ilimizde çok sayıda Bingöllü hemşehrimiz var. Elazığ bu yönüyle, başta Bingöl, Tunceli ve Muş illerimizin adeta buluşma noktası. Biz Elazığ TSO olarak bu insanlarımızın öncelikle istihdam ve sosyal sorunlarının çözümü noktasında her platformda konuyu gündeme taşıyarak, kendi vatandaşımız ve yurttaşımız olan bu kardeşlerimizin toplumla entegrasyonunu sağlamak çok önemli bir sorumluluktur. Sayın Belediye başkanımızla makamların hizmet için var olduğunu ve imkanlarımız ölçüsünde  halkımıza olan hizmetlerimizi değerlendirdik. Ben bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyor, bu vesile ile tüm Bingöllü kardeşlerimizi sevgi ve hoşgörü ile selamlıyorum” dedi.

Bingöl Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin de Başkan Alan’a göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederek,  makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Belediyenin halkının yanında olmaya gayret ettiğini, hiçbir ayrım yapmaksızın herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyledi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 930 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.12.2016 11:58:14
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.