Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ KOBİ’LERİNE DMO TEDAKİRÇİSİ OLMA FIRSATI

 Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen “MÜŞTERİN KAMU OLSUN sloganı ile Devlet Malzeme Ofisi (DMO) tarafından başlatılan program kapsamında Elazığ KOBİ’lerinin DMO Kataloguna kaydolma süreci başladı…

ALAN: KOBİ’LERİMİZ BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan konuya ilişkin yapmış olduğu değerlendirmede Elazığ KOBİ’lerinin bu önemli fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Odamız tarafından DMO ile yapılan görüşmeler neticesinde ilimiz KOBİ’lerine çok önemli bir fırsat sağlanmıştır. Kamunun en büyük ürün tedarikçisi konumunda olan DMO Odamızın yoğun girişimleri neticesinde, Elazığ ilini pilot il olarak ilan etmiştir.

DMO ile KOSGEB arasında imzalanan protokol ile de katalogda yer alacak firmalar KOSGEB tarafında desteklenecek ve büyümelerinin önü açılacaktır. Doğu Anadolu Bölgesi dahil olmak üzere Kayseri’ye kadar hizmet veren Elazığ DMO Bölge Müdürlüğü KOBİ’ler için çok önemli bir Pazar imkanı sunmaktadır.

Bilindiği gibi Odamız organizasyonunda 25 Kasım 2016 tarihinde DMO ve KOSGEB Daire Başkanlarının da katılımı ile İlimizde bir bilgilendirme toplantısı yapılmış ve konu hakkında üyelerimiz bilgilendirilmiştir. Yapılan bu bilgilendirmenin ardından, DMO Genel Müdürlüğü Odamıza 23 Aralık 2016 tarihi itibarı ile göndermiş olduğu yazıyla, Pilot il olan Elazığ, Ankara, Trabzon, Erzurum, Diyarbakır ve Van illerinde KOBİ Kataloguna yeni firma kaydedilmesi çalışmasını başlatmış bulunmaktadır.

KOBİ katalog ilanı ve ekleri ile KOBİ Katalog sözleşmesi DMO’nun www.dmo.gov.tr sitesinde yayınlanmış olup İlimiz KOBİ’leri müracaatlarını Elazığ DMO Bölge Müdürlüğüne yapabilecektir.

Elazığ KOBİ’lerine çok önemli bir destek olacak olan programın ilimize ve KOBİ’lerimize hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 740 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.12.2016 15:39:33
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.