Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

PTT BAŞMÜDÜRÜ AĞIZKALE BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Elazığ PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Ahmet Ağızkale, Müdür Yardımcısı Mikail Parlak ile birlikte Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) konusunda bilgiler vererek Oda Üyelerine güvenilir ve daha ekonomik olarak bu hizmeti vermek istediklerini ifade etti.

PTT KEP HİZMETİNDE TÜRKİYE’NİN İLK YETKİLENDİRİLMİŞ KURULUŞU

Elazığ PTT Başmüdürü Ahmet Ağızkale, PTT’nin 2011 yılında yasallaşan ve kullanılması kanunen zorunlu hale getirilen KEP konusunda ilk yetkilendirilmiş kuruluş olduğunu ifade etti. Ağızkale verdiği bilgide, “Sayın Başkanım Elazığ PTT Başmüdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Elazığ PTT olarak tüm Elazığ işletmelerine kargo hizmeti ile birlikte 2011 yılında tüzel ve gerçek kişilerin kullanmakla mükellef oldukları KEP konusunda da hizmet vermek istiyoruz. PTT KEP hizmetinde Ülkemizin ilk yetkilendirilmiş kuruluşu olup kodu 01 ile başlamaktadır. Elazığ TSO Üyelerine bu hizmeti daha uygun koşullarda vermeye adayız. Bu konuda Elazığ TSO ile işbirliği ve her zaman müşterek hareket etmek istiyoruz. KEP konusunda henüz cezai bir işlem uygulanmamasına rağmen 2017 yılı itibarı ile bu konuda daha katı kurallar uygulanabilir. Bu nedenle işletmelerimizin böylesi bir durumla karşılaşmamaları için PTT KEP’i almalarını öneriyoruz. Sayın Başkanımıza nazik karşılaması ve ilgisinden ötürü teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

ÜYELERİMİZİN MENFAATİNE OLAN HER ÇALIŞMAYI DESTEKLİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başmüdürüm öncelikle yeni görevinizde başarılar diliyorum. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimize, halkımıza ve üyelerimizin menfaatine yönelik her çalışmanın içerisinde yer almak ve destek olmak için büyük bir mücadele veriyoruz. Bu nedenle KEP konusunda Genel Sekreterimiz sizlerle iletişim halinde olarak gerekli  çalışmalara katılacaktır. Bu konuda özellikle Ülkemizde halen bu hizmeti veren PTT ile birlikte 6 firmanın olduğunu biliyoruz. Bu firmaların bir kısmı ile zaten anlaşmalarımız ve işbirliğimiz söz konusu olup, Üyelerimize yönelik hizmetlerimizi sürdürüyoruz. PTT ile de bu konuda gerekli altyapıyı oluşturarak üyelerimize hizmet verilmesi yerinde olacaktır. Ben bu düşüncelerle tekrar sizlere başarılar diliyor, ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1074 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.12.2016 16:07:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.