Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

VALİ YARDIMCISI GÖKER’DEN VEDA ZİYARETİ

2014 yılından beri Elazığ Vali Yardımcısı olarak görev yapan Zekeriya Göker Kaymakamlar Kararnamesi ile Urfa’nın Bozova ilçesine kaymakam olarak atandı. Göker, veda ziyaretleri kapsamında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Alan, Göker’e Başarılar Diledi…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubilay’ın da hazır bulunduğu ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Göker’le yaklaşık iki yıl birlikte mesai yaptıklarını belirterek, “Sayın Vali Yardımcımız Zekeriya Göker iki yıl Arıcak Kaymakamlığı ve ardından iki yıl da Elazığ Vali Yardımcısı olarak ilimizde görev yapmış ve artık aileden biri olmuştur. Kendisiyle ilimizin bir çok konusunda müşterek çalışmalarımız oldu. İlimiz ve halkımız için en güzel ve iyinin olması hususunda çok yoğun gayretlerini ve titizliğine şahit olduk. Bu nedenle Elazığ Sayın Göker’in ikinci memleketidir. Göker’in olduğu her yer de bir Elazığlı için çalınacak bir kapıdır. Bu nedenle devletimizde çok daha etkin görevlere gelmesini beklediğimiz Vali Yardımcımız Sayın Zekeriya Göker’e Bozova İlçe Kaymakamlığı görevinde başarılar diliyor, Elazığ’a yapmış olduğu hizmetler için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Alan’ın kabul ve temennilerine teşekkür eden Göker’de, Elazığ’da dört yıllık hizmet vermiş olmanın büyük mutluluk ve onurunu yaşadığını ifade ederek, bu süreçte kendisine destek olan tüm yöneticilere ve Elazığ halkına teşekkür ederek, haklarını helal etmelerini istedir.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 695 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.12.2016 10:35:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.