Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI HEYETİNDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Daire Başkanları ve Elazığ Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

SAYIN BAKANIMIZA İŞ DÜNYASI OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUZ…

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketici ve Piyasa Gözetim Genel Müdürü Bayram Uzunoğlan, İç Ticaret Genel Müdürlüğü Odalar ve Borsalar Daire Başkanı Sıddık Kaya, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Emir, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü Şube Müdürü İbrahim Parlak, Destek Hizmetleri Dairesi Şube Müdürü Eyyüp Dilbat, Bilgi İşlem Dairesi Şube Müdürü Turgut Yıldırım, Personel Dairesi Şefi Kasım Alparslan Emir, Elazığ Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Şöförler Odası Başkanı Şevket Toroman ve ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Kara Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Alan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’ye teşekkür ederek, “Sayın Bakanımız bizlerin ve tüm esnaf ve sanatkarlar camiasının sesine kulak veren, her zaman kapısı açık, alçak gönüllü ve mütevazi kişiliği ile takdir ettiğimiz ve çok sevdiğimiz bir kişidir. İş dünyasının beklentilerinin karşılanması hususunda çok önemli girişimleri ve çalışmalarını takdirle izliyoruz. İnşallah Ülkemizin içinden geçtiği bu sıkıntılı günlerin atlatılması ile birlikte Sayın Bakanımızın çalışmalarının ne kadar büyük bir değer olduğu o zaman daha iyi anlaşılacaktır. Ben Odamızın da bağlı olduğu bakanlığın tüm üst düzey yöneticilerini burada ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayım” dedi.

Bakanlık temsilcileri de yaptıkları değerlendirmede, Bakanın talimatıyla taşra teşkilatları ve Odalarla görüşmeler yaptıklarını belirterek, gösterilen yakın ilgi için teşekkür ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 847 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.12.2016 16:01:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.