Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BAŞKAN ALAN’DAN TERÖRE KINAMA

10 Aralık 2016 Cumartesi günü İstanbul’da bir spor müsabakası sonrası gerçekleşen terör eylemine ilişkin yazılı bir açıklama yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN,  sosyal ve kültürel bir faaliyete katılan vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize yönelik yapılan hain saldırının, geçerli hiçbir izahı ve kabulünün mümkün olmadığını söyleyerek teröre lanet etti.

 ALAN, açıklamasında “Dün İstanbul’da spor müsabakası sonrasında hareket halindeki araç ve canlı bomba aracılığı ile yapılan hain ve kalleş terör eyleme neticesinde maalesef 27’si polis 29 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve 166 vatandaşımızın yaralandığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bu hain saldırı Elazığ Ticaret ve Sanayi Camiası olarak bizleri derinden üzmüştür.

 Bu tür terör eylemleri, insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur. Terörün çirkin yüzünü hiçbir insani değerle açıklamamız mümkün değildir. Huzur ve güven ortamı ile birlikte, kalkınma ve gelişmemizi tehdit eden bu tür hadiseler birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Yurt içinde ve yurt dışında bütün terör örgütlerinin kökünü kazma noktasında kararlılıkla mücadelesini sürdüren hükümetimizi ve tüm güvenlik güçlerimizin Türk ulusu olarak yanındayız. Halkımızın duası bu mübarek Mevlit Kandili gecesinde onlarladır.

 Bu vesile ile, Elazığ iş dünyası adına, tüm şehitlerimize Allah (c.c.)’tan rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyor, güvenlik güçlerimize ve Türk Ulusuna başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi. 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 613 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.12.2016 12:08:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.