Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO İLE FKA ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Elazığ TSO’nun Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından kabul edilen “Elazığ İşletmeleri İçin Teşhir Ve Tanıtım Merkezi İle Modern Konferans Salonu” Projesi imza protokol töreni yapıldı…

 

ALAN: Elazığ’a Yakışır Bir Eser Kazandıracağız…

Elazığ TSO’da düzenlenen imza protokol törenine Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, protokolde yaptığı konuşmada Elazığ TSO Üyelerine ve İlimize çok değerli bir eser kazandıracaklarını ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Fırat Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan 2016 Yılı Yaşam Kalitesi ve Sanayi Altyapıları Mali Destek Programı’na Odamız tarafından Üyelerimiz başta olmak üzere ilimizin istifade edebileceği ihtiyaca yönelik olarak bir proje hazırlanmıştır. Projemiz ile mevut hizmet binamız bünyesinde modern bir konferans salonu ile üyelerimizin ürünlerini tanıtacağı bir teşhir merkezi oluşturulması hedeflenmiştir. Projemizin toplam bütçesi 1 milyon 189 bin 718 liradır. Bu bütçenin yaklaşık olarak yüzde 70’i FKA tarafından finanse edilecek olup toplam hibe miktarı 831 bin 325 liradır. Bu hibe miktarı Elazığ TSO tarihinde Odaya ve Üyelerimize kazandırılan en yüksek orandır. Ben öncelikle Odamız Yönetim Kuruluna, projenin hazırlık sürecinde tüm emeği geçen personelimize, dışarıdan destek sağlayan firmalarımıza teşekkür ediyorum. Bu önemli projenin ilimize ve üyelerimize katkılarına inanarak bu oranda destek sağlanmasına vesile olan FKA dönem Başkanı Sayın Valimiz Murat Zorluoğlu’na ve tüm FKA Yönetim Kurulu ile Genel Sekreterine şükranlarımı sunuyorum. Projemizin tamamlanma süresi 16 aydır. Yüce Allah (c.c.)’ın izniyle projeyi 6 ay gibi bir sürede tamamlayıp üyelerimizin ve ilimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz. Odamız Yönetim Kurulu Üyeleriyle yapmış olduğumuz istişare sonrasında, İlimizin tüm sorunlarıyla yakından ilgilenen ve özelliklede iş dünyasının beklemiş olduğu teşvik düzenlemeleri ile ilgili çok önemli katkıları olan Sayın Valimiz Murat Zorluoğulu’nun ismini konferans salonumuza vermeyi planlıyoruz. Oda olarak bundan sonrada ilimize kazandıracağımız eserlere gerek bürokrasi gerekse siyasi kimliğiyle hizmet edenlerin isimlerini vereceğiz.

Ben bu düşüncelerle, Oda olarak üyelerimize ve halkımıza yönelik hizmet ve girişimlerimizin artarak devam edeceğini belirtir, projenin iş dünyamıza ve ilimize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Öztop: Elazığ İş Dünyasına Hayırlı Olsun…

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Mesut Öztop’ta yaptığı değerlendirmede, “Bakanlığımızın desteği ile 2016 yılı içerisinde Yaşam Kalitesi ve Sanayi Altyapıları Mali Destek Programı kapsamında bölgemizdeki 4 ile toplamda 10 milyon TL bir destek sağlamış bulunmaktayız. 18 Projenin kabul edildiği program kapsamında Elazığ TSO projesi de yer almıştır. Ben öncelikle Elazığ’a çok büyük katkı ve değer katacak olan böylesi bir projeyi hazırladıkları ve programımıza ilgi gösterdikleri için Elazığ TSO Başkanı ve Yönetimi ile projede emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi Elazığ çok önemli bir eser kazanacaktır. Bu eserde Ajansımızın desteğinin bulunması bizleri de memnun eden bir husustur. Ben bu düşüncelerle bu gün imzalanmasıyla resmen başlayan projenin hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 874 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.11.2016 13:54:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.