Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız Üyesinin Büyük Başarısı

Odamız üyesi yerel firmamız Yeni İş Lojistik San. ve Tic. Ltd. Şti., Koç Holding tarafından  düzenlenen ‘Çözüm Ortağı’ programında büyük firmaları geride bırakarak ödül aldı.

Türkiye’de bulunan ve Koç  Holding ile iş yapan firmalar arasında yapılan ödül töreninde en iyi dağıtımı yaparak müşteri  memnuniyeti  sağlayan firma ödülü alan Elazığ’ın yerel  firması Yeni İş Lojistik San. ve Tic. Ltd. Şti. yetkilisi ödülü Elazığlılara adadı.

Firma Sahibi ve aynı zamanda Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Y.Zeki KILIŞÇI ödül töreninde yaptığı konuşmada; Sivas’tan Ağrı’ya kadar büyük bir bölgede Arçelik, Beko ürünlerinin dağıtımını yapan Yeni İş Lojistik Firması’nın; güçlü ulusal firmalar arasında seçilerek bu ödüle layık görüldüğünü söyledi.

Y.Zeki KILIŞÇI yaptığı açıklamada şu ifadelere yer  verdi: ’25 yıldır bu işin içerisindeyim; Koç Holding’in bize layık gördüğü bu ödül bizi fazlasıyla heyecanlandırmıştır. Koç Holding’in ilk defa  verdiği ‘Çözüm Ortaklığı’ ödülünü almak bana ve firmamıza gurur vermiştir. Elazığ içinden bir yerel  firma olarak, dev firmaların arasından seçilip, ödüle layık görülmek bizlere daha fazla çalışma azmi vermiştir. Elazığ adına, firmam ve çalışma arkadaşlarım adına, Koç Holding yönetimine bu ödülü bize layık görenlere teşekkür ediyorum.’

Bu haber 1003 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.11.2016 09:50:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.