Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN 16. MÜSİAD EXPO FUARI’NA KATILDI

 

Bu yıl 16’cısı düzenlenen MÜSİAD EXPO Fuarı ile 20. Uluslararası İş Formu (IBF) Kongresi’ne MÜSİAD Başkanı Nail Olpak’ın daveti üzerine Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile Elazığ TSO Meclis Üyesi Kasım Çelik ile Elazığ MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun, Dernek Üyeleri ve iş dünyası temsilcileri katıldılar.

 

Programa Yoğun İlgi…

16. MÜSİAD EXPO Fuarı ile, 20. Uluslararası İş Formu’na Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, çok sayıda bakan, Müsiad Başkanı Nail Olpak,  IBF Başkanı Erol Yarar, Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Sheikh Ahmed bin Jassim Al Thanı, Türkiye genelinden çok sayıda STK ve meslek örgütü temsilcileri ile iş dünyası katıldı.

Bu yıl 20’ncisi düzenlenen Uluslararası İş Forumu IBF, WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. İslam dünyası ve iş çevrelerinin yakından takip ettiği forumun bu yılki konusu, “İnovasyon Ekonomisi ve Yatırım Ekosistemi” olarak belirlendi. Açılış konuşmalarını, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, IBF Başkanı Erol Yarar ve Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Sheikh Ahmed bin Jassim Al Thanı yaptı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ise Türkiye’nin Dirençli Ekonomisinin Arkasındaki Başarı ve Türkiye’deki Yatırım Fırsatlarını anlattı.

 

 

Elazığ Temsil Edildi…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan,      Fuar ve diğer tüm etkinliklerin çok yoğun bir ilgiye sahne olduğuna işaret ederek, “MÜSİAD Genel Başkanımız Sayın Nail Olpak’ın nazik davetini MÜSİAD Elazığ Şube Başkanımız Sayın Hasan Uzun bizlere ulaştırarak etkinliklere davet etmişledir. Bizlerde davete icabet ederek Elazığ’dan yoğun bir katılım gösteren MÜSİAD Üyelerimizle birlikte ilimizi en iyi şekilde temsil ettik. Bilindiği gibi Cazibe Merkezleri programına dahil olan ve Teşviklerde 6. Bölge desteklerinden istifade edecek olan Elazığ çok önemli bir süreç yakalamıştır. Kasım ayı içerisinde resmi gazetede yayınlanması beklenen kanun ile bu sürecin ilimiz lehine en iyi şekilde sonuçlandırılması noktasında bu tür organizasyonlara katılım ve ilimizin tanıtımı ve ikili görüşmeler çok büyük önem taşıyor. Ben bu anlamda Elazığ MÜSİAD Başkanımız ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerine organizasyona katılımları ve tanıtımları nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 839 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.11.2016 12:17:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.