Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesinden Ziraat Mühendisleri Vedat DİNÇ, Ahmet GÖLEN ve Ahu KARABULUT Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN'ı makamında ziyaret ederek Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları konusunda görüştüler.

Tarım il müdürlüğü teknik personelleri tarafından ilimizde sürdürülebilir tarım için Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları hakkında başta üreticilerimizin ve halkımızın bilinçlendirilmesi amacıyla yapacakları faaliyetlerle ilgili olarak Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ ı bilgilendirdiler.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN yaptığı değerlendirmede; Tarımın ilimiz için ne denli önemli olduğuna değinerek, kendisinin de Odada Tarımla ilgili Meslek Grubunu temsil ettiğini ifade etti. Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan Cazibe Merkezleri yaklaşımında meyvecilik sektörünün ilimiz için öncelikli sektörler arasında yer aldığını ve Elazığ’ın teşvik sisteminde 6.Bölgede yer almasının tarım ve tarıma dayalı sanayi sektörlerinin gelişmesine katkı sağlayacağına değinerek, bu anlamda önümüzdeki günlerde tarım ve hayvancılığın ciddi gelişme göstereceğini söyledi. Oda olarak önemli partnerlerimizden olan Tarım il Müdürlüğü ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını söylerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildirdi.

Bu haber 832 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.11.2016 13:46:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.