Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ZİRAAT KATILIM BANKASI YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlüğü Girişimci Pazarlama Bölüm Başkanı Mustafa Kürşat Çetin, Girişimci Müşteri İlişkileri Yetkilisi Fatih Çetinkaya, Elazığ Şube Temsilcileri Serhat Özdemir ve Muharrem Lütfü Ünalan, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek; Elazığ TSO Üyelerine yönelik özel bir protokol yapılması konusunu değerlendirdiler.

En Önemli Sorun Finansmana Ulaşmak…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, reel sektörün bugün ülke genelindeki en önemli sorunlarının başında finansmana ulaşmak oluğunu belirterek, “Ziraat Katılım Bankası Elazığ Şubesi Doğu Anadolu Bölgesinde ilk açılan şubeler arasında bulunmaktadır. Ben iş dünyası adına öncelikle Elazığ’a göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür ediyorum. Elazığ Şube Yöneticisi Sayın Serhat Özdemir, güler yüzü ve mütevaziliği ile tüm üyelerimizin takdirini kazanacak şekilde hizmet veriyor. Sektörün içerisinde yer alan uzmanlar olarak sizlerin de yakından takip ettiği gibi ülkemizde reel sektörün en önemli sorunlarının başında finansmana ulaşmak geliyor. Bununla birlikte özellikle kriz dönemlerinde bankacılık sektörünün tutumu sıkıntılar yaratıyor. Tüm bunlara bir de bölgemiz şartları eklenince iş dünyası gerçekten çok zor durumda kalıyor. Teminat noktasında batı illeri ile doğu illeri arasında bir denge olmadığı gibi verilen hizmetlerde de bu ayırımı görüyoruz. Ayrıca başta ticari olmak üzere tüm kredilerin faiz ve kar payı oranları da büyük sorun olarak görülüyor. Bu durum zaten hükümetimiz ve tüm idarecilerimiz tarafından da açıkça dile getiriliyor. Son dönemlerde kamu bankaları ve kamu katılım bankalarının öncülüğü ile ciddi manada bir indirim söz konusu olmasına karşın halen iş dünyasının ve halkın beklentilerini karşılayacak düzeye maalesef inmemiştir. İnşallah Ülkemizin en kurumsal ve köklü bankası olan Ziraat Bankası ve onun kurmuş olduğu  Ziraat Katılım Bankası bu noktada iş dünyasının beklediği şekilde hizmetler sunacaktır. Ben bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz için teşekkür eder, sizlere başarılar dilerim” dedi.

Elazığ TSO Üyelerine Özel Bir Protokol Hazırlanacak…

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlüğü Girişimci Pazarlama Bölüm Başkanı Mustafa Kürşat Çetin, Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım yoğun programınıza rağmen bugün bizlere zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Elazığ Şubemizi açtığımız günden itibaren sizlerin çok değerli katkılarını gördük. Öncelikli vermiş olduğunuz bu destekler için sizleri ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Yine Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin istifade edebilecekleri ve çok avantajlı bir protokol hazırlayarak Elazığ iş dünyasına katkı sunmak istiyoruz. Ben bu düşüncelerle sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 852 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.11.2016 16:06:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.