Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CUMHURİYETİN 93. YILINI KUTLUYORUZ

Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. kuruluş yıldönümünü ulus olarak büyük bir coşku ile kutlarken, Ulu Önder Atatürk’ün Cumhuriyet ile ilgili son derece önemli tespit ve düşünceleri, bulunduğu coğrafyada lider ülke olmayı hedefleyen ülkemiz için büyük önem taşımaktadır.

ATATÜRK; “Siyasi, askeri zaferler ne kadar büyük olurlarsa olsunlar, ekonomik zaferler ile taçlandırılmazlarsa elde edilen zaferler kalıcı olmaz, kısa zamanda söner. Bu nedenle en kuvvetli ve parlak zaferlerimizin bile sağladığı ve daha da sağlayacağı faydalı sonuçlardan yararlanabilmesi için ekonomik egemenliğimizin sağlanması, güçlendirilmesi ve genişletilmesi lazımdır.”demektedir.

Vatanın her karış toprağının kanla yıkanarak kazanılan zaferler sonucunda kurulan Cumhuriyetin, ilelebet yaşamasını ekonomik tam bağımsızlığa bağlayan ATATÜRK, geleceğimize dair son derece anlamlı mesajlar vermiştir.

 Ulu Önder ATATÜRK’ün, “Cumhuriyeti biz kurduk onu yaşatacak sizlersiniz.” diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin ulus olarak bekçisi olduğumuzu belirtir,

 Bu vesile ile; tüm şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah (c.c)’tan rahmet diler, Elazığ iş dünyası adına tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutlarız.

 

İdris ALAN

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı

 

Bu haber 478 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.10.2016 10:07:13
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.