Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığspor Store Mağazası Açıldı

Elazığspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı “Elazığspor Store” mağazası Park Yirmiüç AVM’de gerçekleştirilen bir törenle hizmete başladı.

Park Yirmiüç AVM’de gerçekleştirilen açılış törenine Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığspor Başkanı Sedat Karataş ve Elazığspor Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar katıldı.  

Açılış töreninde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Sedat Karataş, Elazığspor’un Türkiye liglerinin en ağır puan cezasına çarptırıldığını belirterek, her şeye rağmen Elazığspor’un küllerinden yeniden doğacağına inandığını belirtti. Store mağazasının Elazığspor taraftarlarına uzun yıllar hizmet etmesini arzuladıklarını belirten Sedat Karataş, “Store mağazamızın Elazığspor’a maddi ve manevi destek sağlayacağını umuyorum.  Buradan  herkesi Elazığspor markasına sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu da, Elazığspor’un zor günleri aşacağını kaydederek; “Elazığspor maalesef puan silme durumuyla karşı karşıya kalmıştır. Ancak bu sadece Elazığspor’un başına gelen bir durum değildir. Bu durum UEFA, FIFA ve TFF kriterlerini zaman zaman sağlamayan kulüplere uygulanan bir cezadır. Elazığspor dışında başka 1.lig takımlarına da uygulandı. Burada Elazığspor’a yapılmış bir haksızlık varsa buda şüphesiz bizlerin takibiyle, Sayın Vekillerimizin ve kulübün sıkı takibiyle düzeltilir. Burada bizlere düşen birlik ve beraberlik içerisinde bu ligde sonuna kadar mücadele etmektedir. Kulübün iyi bir kadrosu, teknik heyeti ve yönetimi bulunmaktadır. İnşallah Elazığspor bu zor günleri aşacaktır. Biz de valilik olarak Elazığspor’a kalıcı gelir temin etmenin çalışmaları içerisindeyiz. Elazığspor bu zor günleri aşacaktır. Bugün açılışını yapacağımız Store mağazasının hayırlı olmasını temenni ediyor, destek veren PARK23 AVM’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi yapıldı. Daha sonra ise Vali Murat Zorluoğlu, Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ve taraftarlar yeni açılan Store mağazasından alışveriş yaptılar.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1264 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.10.2016 10:01:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.