Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN 16. MÜSİAD EXPO FUARI’NA DAVET EDİLDİ

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın “16. MÜSİAD EXPO, 3. High Tech Port By MÜSİAD ve 20. Uluslararası İş Formu (IBF) Kongresi” davetiyesini takdim etti.

ALAN: Tüm Bu Faaliyetler Teşvikle Anlam Kazanacak…

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ve Dernek Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimiz ekonomi ve sanayisinin gelişmesi hususunda önemli girişimler ve çalışmalar yapan MÜSİAD ile sürekli olarak işbirliği içerisindeyiz. Son olarak Adıyaman’da Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanımızın katıldıkları Cazibe Merkezleri İstişare Toplantısına iştirak ederek beklentilerimizi dile getirmiştik. O toplantıda ilimizdeki mevcut yatırımların 6. Bölge desteklerinden istifade edeceği sözünü Sayın Başbakanımızdan aldığımızı bu sorunun çözümü ile birlikte en önemli sorunumuz olan istihdam konusunda çok önemli bir adım atılacağının bir kez daha altını çizmiştik. MÜSİAD tarafından yapılacak olan fuar ve iş formunun ilimiz açısından anlam kazanması Cazibe Merkezleri Programının içinin doldurulması ve Sayın Başbakanımızdan sözünü almış olduğumuz mevcut yatırımların da teşvikler kapsamında 6. Bölge desteklerinden istifade etmesiyle mümkün olacaktır. Ben bu düşüncelerle MÜSİAD Genel Başkanımız Sayın Olpak’ın nazik davetini teşrif ederek bizlere ulaştıran MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Sayın Uzun ve Dernek yöneticilerine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

UZUN: Elazığ Adına Önemli Bir Tanıtım Yapacağız…

Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı Hazan Uzun’da yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız ile Sayın Başkanımızın ifade ettikleri gibi sürekli işbirliği ve iletişim halindeyiz. Kendilerine özellikle Teşvikler ve Cazibe Merkezleri konusundaki girişim ve çalışmaları için bir kez daha teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Edoğan’ın teşrifleriyle 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 16. MÜSİAD Expo ve İş Formu’nda Elazığ TSO ile birlikte ilimizin etkili bir şekilde tanıtımı ve temsilini yapacağız. Ben destek ve katkıları nedeniyle Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, fuar ve iş formuna tüm Elazığ iş dünyasının katılımını bekliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 757 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.10.2016 14:46:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.