Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

DOĞALGAZ KULLANIMI İL EKONOMİ VE SOSYAL HAYATINA KATKILAR SAĞLAMAKTADIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mesut Sağlampınar AKSA Doğalgaz Elazığ Bölge Müdürü Zülküf Turhan’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Doğalgaz Elazığ İçin Önemli Bir Avantaj Sağlıyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Doğalgaz kullanımının il için önemli bir avantaj teşkil ettiğini belirterek, “Elazığ’ın ülke genelindeki çeşitli araştırmalarda yaşanabilir iller sıralamasında ön planda yer almasında ilin doğalgaz kullanımı çok önemli bir etki yapmaktadır. Gerek hava ve çevre temizliği gerekse ucuz yakıt tüketimi ile ilin güçlü yönü olmasına katkı sağlamaktadır. Elazığ’ın Cazibe Merkezleri Programı çerçevesinde yatırımcılar açısından en fazla ilgili görecek olan il olmasında ilimizin doğalgaz kullanıyor olması da şüphesiz çok önemli bir artı değer yaratacaktır. Sayın Bölge Müdürümüz Zülküf Turhan bey, örnek bürokrat kişiliği ile Elazığ için çok önemli hizmetler sunmakta ve başta iş dünyası olmak üzere tüm halkımıza çok büyük katkılar sağlamaktadır. Kendilerine bu hizmetleri nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

İl Ekonomisine Çok Önemli Katkılar Sağlıyoruz…

Aksa Elazığ Bölge Müdürü Zülküf Turhan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım nazik ziyaretiniz ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum. Elazığ’da bulunduğumuz süre içerisinde hep bizlerle birlikte olduğunuz ve destekleriniz için de teşekkür ediyorum. İfade ettiğiniz gibi ilin doğalgaz kullanımı temiz çevre ile birlikte yapmış olduğumuz hesaplamalarda yıllık ortalama 150 milyon TL. vatandaşımızın karı bulunuyor.2016 yılında yaklaşık 135 milyon metreküp doğalgaz kullandırdık. 2017 hedefimiz ise 140 milyon metreküpün üzerine çıkarak abone sayımızı 115 binlerden 125 binlere yükseltmektir. İlimizin önemli sanayi bölgelerinin başında gelen ve Elazığ TSO’nun da talebi üzerine inşallah önümüzdeki yıl Akçakiraz ve Karakoçan’a da hizmet vereceğiz. Sizlerin aracılığı ile tüm halkımıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 849 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.10.2016 17:05:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.