Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Halkbank Müdürü Altıparmak’tan Başkan Alan’a Ziyaret

Elazığ Merkez Şube Halkbank Müdürü Murat Altıparmak ve Müdür Yardımcısı Seda Tunç Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, bankacılık hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Halk Bankası İş Dünyasının Çözüm Ortağıdır…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Altıparmak ve Tunç’un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Öncelikle Halk Bankası gibi iş dünyasının en önemli çözüm ortağı olan bir bankanın yöneticilerini ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Halk Bankası kuruluşundan bugüne kadar Türk iş dünyasının her zaman yanında yer almış adeta işletmelerin ortağı olarak ülke ekonomi ve sanayisinin gelişmesi ve büyümesine çok ciddi manada katkılar sağlamıştır. Elazığ Halk Bankası Merkez Şubesi de bu anlamda iş dünyamızın en fazla iletişim kurduğu bir şubedir.

Sayın Başbakanımızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi illerinin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınma ve gelişmesi hususunda açıklamış olduğu yeni destek ve teşvik paketi ile birlikte ilimizde yatırımlar yeni bir boyut kazanacak ve bu anlamda finans sektörü çok daha önemli bir hale gelecektir. Bu nedenle öncelikli olarak, iş dünyasının yeni yatırımlar yapmasında ve mevcut işletmelerimizin tüm bankacılık işlemlerinde gerekli kolaylıkları ve takdir haklarınızı kullanacağınızdan şüphem yoktur. Bu vesile ile ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür eder, görevinizde başarılar temenni ederim” dedi.

İş Dünyasının Her Zaman Yanında Olacağız…

Halk Bankası Elazığ Merkez Şube Müdürlüğü görevine yaklaşık 3 ay önce başladığını ifade eden Murat Altıparmak, Halk Bankasının her zaman iş dünyasının yanında yer aldığını bundan sonraki süreçte de aynı misyonu devam ettireceklerini ifade ederek, “Sayın Başkanım öncelikle bizleri kabulünüz ve güzel temennileriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerin de ifade ettiği gibi bankamız iş dünyasının en büyük çözüm ortağıdır. Bu misyonunu görev yaptığımız şubemizde artırarak daha fazla il ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bugün sizlerle tanışmak ve iş dünyasına kapılarımızın sonuna kadar açık olduğunu ifade etmek için buradayız. Elazığ gerek, sahip olduğu avantajlar ve gerekse sosyal altyapı imkanları bakımından bölgemizin en güvenilir ve yatırım yapılabilir ili konumundadır. Ben ilimizin bu çok değerli özelliklerini göz önünde bulundurarak yeni yatırım döneminde Elazığ’ın çok önemli bir gelişim göstereceğine inanıyorum. Bu noktada sizlerin destek ve girişimlerinizi de takdirle takip ediyorum. Banka olarak, biz bu süreç içerisinde iş dünyasının her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1009 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.9.2016 14:55:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.