Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Başkan ALAN’dan Üsküdar Kaymakamı hemşehrimiz Mustafa GÜLER’e ziyaret

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, İstanbul Üsküdar Kaymakamı ve Kadıköy Kaymakam Vekili hemşehrimiz Mustafa GÜLER’i makamında ziyaret etti. Ziyarette iş adamı Veysel Suretti de Başkan ALAN’a eşlik etti.

Başkan ALAN değerlendirmesinde, “Ülkemiz ekonomisinin döndüğü, en büyük metropolünde tarihi Üsküdar İlçesinde üstlenmiş olduğunuz görev tarafımızdan memnuniyetle karşılanmakla birlikte bizler için bir gurur kaynağıdır. Bizler, görev yaptığımız makamda şehrimizin ve üyelerimizin ticari anlamda gelişmesi için tüm gücümüzle ve sizlerin desteğiyle hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Sizlerle işbirliği içerisinde tecrübelerinizden istifade ederek ilimize ne kazandırabiliriz hangi yatırımları çekebiliriz bu anlayışla hareket etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ifade etmek isterim. Makamınızda bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim ” dedi.

Kaymakam Mustafa GÜLER ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Nazik ziyaretiniz şahsımı ziyadesiyle memnun etmiştir. Bir Elazığlı olarak ilimizin sorunlarının takipçisi olmak çözümü noktasında çaba göstermek tüm Elazığlıların olduğu gibi bizlerin de vazifesidir. Çalışmalarınızı yakından izlemekle birlikte göstermiş olduğunuz gayreti takdir etmekteyim. Ümit ediyorum tüm paydaşların bir araya gelerek Elazığ için gayret göstermeye başlamasıyla ilimiz hak ettiği konuma gelecektir. Samimi duygularla gerçekleştirdiğinize inandığımız tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.  

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 773 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.9.2016 16:30:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.