Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: BAYRAMLAR HOŞGÖRÜ, KARDEŞLİK VE MİLLET OLMA ŞUURUDUR

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, mutlu ve huzurlu bir Kurban Bayramı dileyerek, “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir” dedi.

Başkan Alan, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın, sevgi ve saygının sembolü olacak bir bayram yaşamayı temenni ederek “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, müreffeh ve huzurlu geleceğe ancak milli ve manevi değerlerimize sıkı sıkıya sarılırsak ulaşabiliriz.

Bu vesile ile, Elazığ iş dünyası olarak, ülkemizi ve ilimizi aydınlık geleceğe ulaştırmayı şiar edinmiş, büyük milletimize, İslam alemine ve barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa, Kurban Bayramı’nın mutluluk, huzur ve esinlik getirmesini Yüce Allah (c.c)’tan niyaz eder, Oda olarak geleneksel hale getirmiş olduğumuz bayramlaşma için Üyelerimizi ve tüm halkımızı Bayramın ikinci günü saat: 14.00’da Odamıza bekler, saygılar sunarım” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 801 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.9.2016 11:56:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.