Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALBAY ERYÜREK VE EMNİYET MÜDÜRÜ CANGÜL’DEN İADEYİ ZİYARET

İl Jandarma Alay Komutanı J.Alb. Özay Eryürek ve İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a iadeyi ziyarette bulundular.

Elazığ iş dünyası ve halkıyla her zaman iç içe olacağız…

Başkan Alan’ı makamında ziyaret eden İl Jandarma Alay Komutanı J.Alb. Özay Eryürek ve İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül yaptıkları kısa değerlendirmede, iadeyi ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, “ Elazığ’da göreve başlamalarının ardından Başkan Alan’ın kendilerini ziyaret ederek iş dünyası ve Elazığ halkının her zaman güvenlik güçlerinin yanında olduğunu belirterek bizlere destek vermiş ve müşterek hizmet etme niyetlerini ortaya koymuşlardır. Bugün Sayın Başkana desteklerinden dolayı teşekkür etmek ve iadeyi ziyaret kapsamında buradayız. Elazığ iş dünyası ve halkının büyük destekleriyle ilin hak ettiği huzur ve güven adası imajına katkı sağlamak istiyoruz. Bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza destekleri için bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadesinde bulundular.

Emniyet güçlerimize desteklerimiz ve dualarımız devam edecek…

Başkan Alan da yaptığı değerlendirmede ziyaretten duyduğu büyük memnuniyeti belirterek, “Sayın Jandarma Alay komutanımız ülkemizin darbe kalkışmasına maruz kaldığı bir dönemde, Sayın Emniyet Müdürümüz de İlimizin hain bir terör saldırısına maruz kaldığı dönemde İlimize gelerek görevlerine başlamışlardır. Tüm kurumlarımızın ve halkımızın çok zor günler geçirdiği bu dönemlerde iş dünyasının ve Elazığ halkının devletinin ve milletinin yanında olduğu ve üzerine düşecek en küçük bir vazifeyi seve seve yerine getirmenin gayretinde olacağını belirtmek ve Sayın Jandarma Komutanımızla İl Emniyet Müdürümüze hayırlı olsun vesilesiyle ziyaretler gerçekleştirdik. Bugün sağolsunlar bizleri bu ziyaretleriyle onurlandırmışlardır. Ben bu ziyaret vesilesiyle, Sayın Jandarma Alay Komutanımıza ve İl Emniyet Müdürümüze bir kez daha başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için iş dünyası adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 883 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.9.2016 15:11:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.