Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CANGÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Aksaray Polis Meslek Okulu Müdürlüğü’nden kısa bir süre önce Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Doğan Cangül’e Başkan Alan’dan hayırlı olsun ziyareti…

Her Zaman Polisimizin Yanındayız…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile Elazığ TSO Meclis Üyesi ve TOBB Üst Kurul Delegesi Kasım Çelik Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, Elazığ halkının her zaman devletinin ve milletinin yanında yer aldığını ve bu nedenle ilin huzur ve güven adası olarak Türkiye’de örnek olduğunu ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Sayın Müdürüm 18 Ağustos 2016 tarihinde Elazığ Emniyet Müdürlüğümüze yönelik yapılan terör saldırısı nedeniyle öncelikle bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve aynı zamanda yeni görev yerinizde başarı temennimizi iletmek için bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İlimiz malumunuz olduğu üzere tarihi süreç içerisinde hep devletinin ve milletinin yanında yer almış ve hiçbir şer odağına geçit vermemiş bir şehirdir. Elazığ’ın bu milli duruşunu zedelemek, halkın huzur ve güvenini sarsmak ve toplum içerisinde kaos ve kargaşa yaratmak maksadıyla maalesef Emniyet Müdürlüğümüze 18 Ağustos tarihinde hain bir terör saldırısı gerçekleştirilmiştir. Menfur olayda hayatını kaybedenlere bir kez daha rahmet, tüm yaralılarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyorum. Elazığ iş dünyası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreç içerisinde de her zaman Emniyet Müdürlüğümüzle yakın işbirliği ve dayanışmaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Bu vesile ile, güzide şehrimize hoş geldiniz diyor, sizlere başarılar temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Elbirliğiyle Tüm Halkımıza Hizmet Vereceğiz…

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım nazik ziyaretiniz ve güzel temennileriniz için camiamız adına teşekkür ediyorum. Elazığ ilinin bölgede huzur ve güven adası olduğu ve yaşanabilir kentler sıralamasında hep önlerde yer alan bir kent olduğunu yakından biliyorum. Biz Elazığ Emniyet Müdürlüğü olarak tüm birimlerimiz, kamu kurumlarımız, güvenlik güçlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, iş dünyamız ve tüm halkımızla birlikte Elazığ’ın bu güzel değerine katkı sağlamak üzere görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayretinde olacağız. Hiçbir terör örgütünün halkımızın huzur ve güvenliğini bozmasına müsaade etmeyeceğiz. 18 Ağustos tarihindeki menfur olayın yaralarını tüm halkımızın çok yakın ilgisiyle en kısa sürede sarmış bulunuyoruz. Elazığ halkının bu destek ve ilgisine sizlerin aracılığı ile ben de bir kez daha teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 868 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.8.2016 15:48:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.