Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Kılıçdaroğlu’nun Konvoyu ile Cizre’de Meydana Gelen Terör Olaylarına Kınama

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik yapılan terör saldırısı ile Cizre’de bomba yüklü araçla Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırıları kınadı.

Hedef Türkiye’nin Birlik ve Bütünlüğüdür…

Başkan Alan açıklamasında şunları söyledi: “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna 25 Ağustos 2016 tarihinde Artvin yakınlarında bölücü terör örgütü tarafından bir saldırı düzenlenmiş ve saldırı sonrasında bir asker kardeşimiz şehit olmuştur. Öncelikle Ana muhalefet partimizin genel başkanına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Menfur olayda şehit düşen asker kardeşimize Yüce Allah (c.c)'tan rahmet, yakınları ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı diliyorum.

26 Ağustos 2016 tarihinde ise maalesef ilimizde Emniyet Müdürlüğümüze yapılan araçla bombalı intihar saldırısının benzerinin Şırnak'ın Cizre ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şubesi binalarına yönelik yapıldığı haberini almış bulunuyoruz. Bölücü terör örgütü tarafından bomba yüklü hafriyat kamyonuyla yapılan hain intihar saldırısı sonrasında 11 polisin şehit olduğu, çoğunluğu polis olan 78 kişinin yaralandığını maalesef büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan ve 15 Temmuz darbe girişiminin bertaraf edilmesiyle birlikte terör örgütlerinin son çırpınışları şeklinde meydana gelen bu menfur olayları Elazığ iş dünyası olarak nefret ve şiddetle kınıyoruz.Tek vatan ve tek bayrak altında Türkiye Cumhuriyeti’nin askeriyle, polisiyle, kurumlarıyla ve tüm halkıyla hiçbir şer odağına geçit vermeyeceğini bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Artık son bulmasını temenni ettiğimiz bu menfur olayların bir daha yaşanmaması dileklerimle, saygılar sunarım” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 860 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.8.2016 14:17:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.