Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN, ALBAY ERYÜREK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Temmuz ayı içerisinde Elazığ İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jan. Alb. Özay Eryürek’i makamında ziyaret eden Başkan Alan, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Silahlı Kuvvetler ve Emniyet Birlik ve Bütünlüğümüzün Teminatıdır…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma ve Emniyetin asayişi sağlamanın yanı sıra Ülkemizin birlik ve bütünlüğünün de en büyük teminatı olduğunu söyledi. Başkan Alan değerlendirmesinde, “15 Temmuz darbe kalkışmasında, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ve halkımızın sokarlara dökülmesi ile Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Jandarma ve Emniyet Teşkilatımızın içindeki sağduyulu komutanlar ve yurtsever personelin onurlu duruşu sayesinde bugün çok şükür tek vatan ve tek bayrak altında geleceğe daha güvenle bakabiliyoruz. Kolluk görevi gören Jandarma teşkilatımız huzur ve güvenimizin en büyük teminatıdır. Elazığ iş dünyası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman silahlı kuvvetlerimizin, jandarmamızın ve emniyet güçlerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Dolayısı ile peygamber ocağı olarak gördüğümüz bu kurumlara her zamankinden daha fazla sahip çıkmamız gerektiğine inanıyorum. İçinden geçmiş olduğumuz bu zor günlerde şahsınızda tüm silahlı kuvvetlerimize Yüce Allah (c.c.)’tan güç vermesini ve sizleri esirgemesini diliyorum. Bu düşüncelerle,  görevinizde başarılar temenni eder, saygılar sunarım” dedi.

Elazığ Halkı Devletinin ve Milletinin Her Zaman Yanındadır…

Başkan Alan’ın ziyaretinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür eden İl Jandarma Alay Komutanı Jan. Alb. Özay Eryürek, Elazığ halkının devletinin ve milletinin her zaman yanında yer aldığını ve Ülke genelinde bu özelliği ile bilindiğini belirterek, “Sayın Başkanım Elazığ’da olmaktan ve bu güzide insanlara hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizlerin ve tüm Elazığ’ın bizimle birlikte olduğunuzu yakından biliyorum. Bu bize güç veriyor. Nazik ziyaretiniz ve temennilerinize teşekkür eder, ben de şahsınızda iş dünyasına ve tüm Elazığ halkına saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 683 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.8.2016 16:35:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.