Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN KORKMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan,  29 Temmuz tarihinde görevine başlayan Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

HSYK tarafından son yayınlanan kararname ile idari ve adli yargıda yapılan atamalar kapsamında  Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığından, Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen  ve 29 Temmuz 2016 tarihi itibarı ile görevine başlayan Habib Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Elazığ TSO Başkanı Alan, başarı temennisinde bulundu.

 

Bu Zor Süreçte Türk Adaletine Güveniyoruz…

Başkan Alan, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Adli makamların çok yoğun bir mesai ve gündemle karşı karşıya kaldıklarını belirterek, “Ülkemizin birlik, bütünlük ve bağımsızlığına kasteden iç ve dış şer odaklarının Ülkemizin tüm birimlerinden temizlenmesi noktasında adli makamlarımıza çok büyük sorumluluklar düşmüş ve yoğun bir mesai ile karşı karşıya kalınmıştır. Bu hassas süreçte Elazığ iş dünyası olarak hukukun, demokrasinin ve devletimizin yanında yer  aldığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Hükümetimizin kurunun yanında yaşın da yanmaması konusundaki hassasiyetine tüm adli makamlarımızın da titizlikle yaklaşacağına eminiz. Halkımızın ve çocuklarımızın geleceği açısından çok önemli bir süreç yaşanmakta ve bu dönem içerisinde tüm gözler hukuk sistemi ve yargıya çevrilmiş durumdadır. Ben bu zorlu süreç içerisinde başta sizlere yeni görevinizde başarılar diliyor, Elazığ iş dünyası olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Alan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Başsavcı Korkmaz, Başkan Alan’a güzel temenni ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 856 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.8.2016 14:21:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.