Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEK’TEN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR

 

18 Ağustos 2016 tarihinde Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı terör olayının ardından İçişleri Bakanlığı tarafından Ankara Teftiş Kurulu görevine atanan Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, destekleri ve işbirliği için teşekkür ederek, bu desteklerin devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Sayın İşlek Elazığ’a Önemli Hizmetlerde Bulundu…

Emniyet Müdürü İşlek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan, “Sayın Emniyet Müdürümüzün 2014 yılı Ocak ayında göreve başlamasından bu yana Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak sürekli işbirliği içerisinde olarak ilimize ve halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduk. Sayın Müdürümüz Elazığ’ın huzur ve güven adası olması noktasında çok büyük gayretler göstermiş ve tüm Emniyet teşkilatı ile birlikte başta sivil toplum kuruluşları ve halkımızla yakın diyalog ve işbirliği kurmuşlardır. Ben kendilerine İlimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Örnek Çalışmalar İle Takdir Topluyor…

Emniyet Müdürü İşlek’te ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanım, zatıaliniz ve tüm Elazığ TSO Yönetimini öncelikle bir kez daha başarılı hizmetleriniz için kutluyorum. Elazığ’daki görev sürem olan 2.5 yıldan beri sizlerin çok önemli ve büyük maddi ve manevi desteklerinizi Emniyet olarak gördük. Şehit Ailelerine olan destekleriniz, Emniyet teşkilatımızın ihtiyaçları noktasındaki hassasiyetleriniz, vatandaşlarımızın ve toplumun ihtiyaç ve beklentilerine göre tüm kurumlarla olan iletişiminiz ve destekleriniz her türlü takdirin üzerindedir. Bizler devlet memuruyuz bağlı olduğumuz bakanlığımızın bizlere vereceği görev ne ise onu ifa etmenin gayreti içerisinde oluruz. 2.5 yıl Elazığ’da görev yaptık. Şimdi nasip ise Ankara’da görev yapacağız. Elazığ TSO’nun bundan sonraki süreç içerisinde de aynı anlayışla hizmet vereceğinden şüphem yok. Ben bu vesile ile, şahsınızda tüm Elazığ TSO camiasına en kalbi teşekkürlerimi sunuyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 813 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.8.2016 14:19:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.