Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ’IN BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNÜ KİMSE BOZAMAZ

18 Ağustos Perşembe günü Elazığ Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen bombalı intihar saldırısını kınayan Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, “İlimizin ve Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu tür alçak girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır” dedi.

Gün Birlik Olma Günüdür…

Kaya Alan açıklamasında, “Ülkemiz 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası, millet, bayrak ve vatan düşmanlarının kolkola vermesiyle ağır bir terör sürecinden geçmektedir. Türk milletinin birlik ve bütünlüğünü, istiklalini ve huzurunu hedefleyen bu alçak girişimlerin son örneği maalesef Ülkemizin huzur ve güven şehri olan Elazığ’da karşımıza çıkmıştır.

Elazığ Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bombalı araçla yapılan intihar saldırısında 217 vatandaşımız yaralanmış bunlardan 3’ü maalesef yaşamını yitirerek şehit olmuştur. Tarihi süreç içerisinde bayrağına, milletine ve vatanına bağlılığı ile haklı bir övgüye mazhar olan Elazığ halkını bu kalleş saldırı yıldıramayacak ve milli duruşundan asla taviz vermeyecektir.

Menfur olayda şehit olan polis kardeşlerimize Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, tüm yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak; birlik, bütünlük, huzur ve bağımsızlığımıza yönelik gerçekleştirilen bu hain saldırıyı nefret ve şiddetle kınıyor, tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimle saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 728 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.8.2016 09:36:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.