Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELFED BAŞKANI İÇMELİ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ 

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) Başkanı Faik İçmeli ile Elazığ Turizm ve Kültür Tanıtma Derneği (ETUDER) Başkanı Av.Burak Soylu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

İlimizin ve Üyemizin Menfaatleri Önceliğimizdir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanım sizlerin Elazığ için her zaman bir arayış bir çalışma ve uğraş içerisinde olduğunuzu biliyorum. Bugünde yine aynı heyecan ile ETUDER Başkanımızla birlikte bu heyecanınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Makamların geçici hizmetin kalıcı olduğu şiarı ile şehrimize ve üyelerimize hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bu süreç içerisinde Allah (c.c.) rızası için, hakkaniyet ve üyelerimizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak her atılan adımı hesaplayarak çalışıyoruz. Elazığ içinde ve il dışında bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarımızla ve sizin gibi çok deneyimli bir Başkanımızla ilimiz için atılacak her adıma ve üretilecek her projeye hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu düşüncelerle, nazik ziyaretiniz ve düşünceleriniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Elazığ İçin Müşterek Projeler…

Ziyarette bir değerlendirme yapan ELFED Başkanı İçmeli, Elazığ’a fırsat buldukça geldiğini ve her gelişinde nezaket ziyaretleri gerçekleştirerek yapılan çalışmaları değerlendirdiklerini ifade etti. İçmeli, “Sayın Başkanım bugün bizleri kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. ELFED ve Elazığ TSO işbirliğinde kısa bir süre önce tamamlamış olduğumuz ‘Girişimci Kente Doğru’ projemizin ilimize yararlı olduğunu gördük. Bu tür müşterek projelerin ilimize ve gençlerimize katkı sağladığı aynı zamanda ilimizin tanıtımı açısından da son derece yararlı olduğunu düşünüyorum. ETUDED Başkanımız da bugün bizlerle birlikteler. İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde müşterek olarak çok daha güzel çalışmaları birlikte sürdürmek istiyoruz. Sizleri ve Odamızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Elazığ’a bir şeyler yapma gayretiniz bizleri sevindiriyor ve ortak projeler üretme noktasında umutlandırıyor” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 806 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.8.2016 09:26:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.