Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

CHP MİLLETVEKİLİ EROL, BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ 

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, 15 Temmuz sonrası vatandaş arasında ve TBMM’de mutabakat sağlandığını sıranın ‘Milli Mutabakat Hükümeti’nde olduğunu söyleyerek, Başkan Alan’a demokrasiye katkıları nedeniyle teşekkür etti.

 

 

Alan: Darbeye Toplum Ortak Tepki Göstermiştir…

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’un Elazığ TSO’yu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Sayın Vekilim sizleri bugün Odamızda ağırlamaktan şahsım ve Odam adına duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta içerisinde Elazığ Demokrasi Meydanında ilimiz yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla birlikte demokrasi nöbetine katılarak halkımıza destek oldunuz. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da bu süreçte demokrasiden, özgürlüklerden ve tam bağımsızlıktan ödün vermeyerek darbenin karşısında durmuştur. Bu darbe girişimine tüm halkımız alevisiyle, sunisiyle, sağcısıyla, solcusuyla, Türkü ve Kürdü ile kısaca bu toplumu oluşturan tüm değerleriyle karşı duruş sergilemiştir. Ben bu vesile ile, sizlere bu mücadelede göstermiş olduğunuz tavır nedeniyle iş dünyamız adına ve halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Erol: Milli Mutabakat Hükümetine İhtiyaç Var…

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’da yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanım nazik kabulünüz ve değerlendirmeleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin de ifade ettiğiniz gibi darbe sonrası vatandaş arasında ve TBMM’de varılan mutabakat söz konusu. Şimdi bunu bir adım daha öteye götürmek gerekiyor. Ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu sıkıntılı dönemde çok ivedi bir şekilde milli mutabakat hükümetine ihtiyaç var. TBMM’de geniş tabanlı bir hükümetin kurularak Ülkemizin bu zor günlerini birlikte göğüslemesi çok büyük anlam ifade ediyor. Bu konuyla ilgili olarak bu hafta içerisinde TBMM’de bir konuşma yaparak konuyu Türkiye gündemine taşıyacağız. Ben bu mücadelede sizlerin vermiş olduğu çok değerli katkılar için teşekkür ediyorum. Halkımız, demokrasiden, laiklikten ve özgürlükten yana olmuştur. Atatürk ilke ve inkılaplarına sarılarak ancak ülkemizi modern dünya ile aynı noktaya taşıyabiliriz. Ben bu düşüncelerle, göstermiş olduğunuz yakın ilgi için teşekkür eder, saygılar sunarım” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 775 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.8.2016 11:07:05
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.