Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TARIMINI EL BİRLİĞİYLE KALKINDIRACAĞIZ

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin de bulunduğu ziyarette Karahan, Elazığ TSO’nun en büyük paydaşları olduğunu ifade ederek Elazığ tarım ve hayvancılığını müşterek projelerle kalkındıracaklarını ifade etti.

KARAHAN BAŞARISINI İSPATLAMIŞ BİR YÖNETİCİDİR…

Başkan Alan Karahan’ın ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, “Sayın Turan Karahan’ın ilimiz ekonomi ve sanayisi ile kalkınma ve gelişmesi için çok önemli bir kurum olan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne atanmış olmasını çok büyük bir memnuniyetle karşılamış ve kendisine ilk hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştiren kurumlardan biri olmuştuk. İlimiz için olmazsa olmaz olan tarım ve hayvancılık sektörlerinin günün koşullarına göre revize edilmesi ve bu sektörlerin gelecek vizyonu ile yeni atılımlar yapması ancak vizyon projelerin hayata geçirilmesiyle mümkündür. Sayın Karahan bu anlamda TKDK İl Koordinatörlüğünde ilimiz ekonomisine unutulmaz hizmetler vermiş ve başarısını ispatlamış çok deneyimli bir bürokrattır. Bu anlamda Sayın Karahan’ın ilimizde tarıma dayalı bir sanayinin oluşturulmasında çok önemli hizmetler vereceğine inanıyorum. Bu düşüncelerle nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TSO EN BÜYÜK PAYDAŞIMIZDIR…

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan’da ziyarette en büyük paydaşlarının Elazığ TSO olduğunu ifade etti. Karahan açıklamasında, “Sayın Başkanım Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne atanmamızın ardından bizleri ziyaret ederek başarı temennisinde bulunmuştur. Ülkemizin maalesef içinden geçtiği bu sıkıntılı süreçte iadeyi ziyaret fırsatımız olmamıştı. Nasip bugüne imiş. Elazığ’da bulunduğum süre içerisinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın her zaman çok büyük desteklerini gördüm. Bugünde bu desteklerin devam ettiğini görmekten gerçekten çok mutluyum. İnşallah sizlerle birlikte ilimiz tarımında ve hayvancılığında yeni bir dönem başlatmak istiyoruz. Kurum olarak bizim en büyük ve en önemli paydaşımız Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi tarıma dayalı bir sanayinin ilimizde geliştirilmesi ancak iş dünyası ile koordineli çalışmayla mümkündür. Bu konuda Elazığ TSO’ya birlikte ilimizde güzel çalışmalara inşallah imza atacağız. Şahsıma gösterdiğiniz ilgi için Sayın Başkanımıza, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine teşekkürlerimi sunuyor, tüm Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası camiasına saygılarımı arz ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 710 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.8.2016 15:25:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.