Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 DEMOKRASİYE DESTEKLERİNDEN DOLAYI ELAZIĞ TSO’YA TEŞEKKÜR

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve parti yöneticileri Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, devlet içindeki bölücü yapılanma FETÖ/PDY tarafından 15 Temmuz darbe girişimine karşı verilen demokrasi mücadelesine desteklerinden ötürü Başkan Alan’a ve Elazığ TSO’ya teşekkür ettiler…

 

 

Alan: Elazığ İş Dünyası ve Halkı Demokrasinin Yanında Olmuştur…

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve parti yöneticileriyle Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonunda bir araya gelen Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri gündemle ilgili bir değerlendirmede bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, “15 Temmuz darbe girişimi sonrası Ak Parti İl Başkanımız Sayın Ramazan Gürgöze’nin ve diğer yöneticilerin halkımızı sokağa ve demokrasiye sahip çıkma girişimlerine ve mücadelesine bizzat şahit oldum. Ben öncelikle kendilerine bu onurlu duruşu sergiledikleri için teşekkür ediyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler iş dünyamızın temsilcileriyle birlikte 15 Temmuz tarihinden beri meydanlardayız. Sayın Cumhurbaşkanımızın o geceki vakur duruşu ve kitleleri sokağa çağırarak o sıkıntılı süreci başarıyla yönetmesi Türk halkına örnek olmuştur. Bizler de bölünmez bütünlüğümüze, demokrasimize ve şanlı tarihimize sahip çıkmak için bu çağrıya katılmış ve Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, siyasi partilerimizin yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcilerimiz ve tüm halkımızla birlikte bu mücadelenin içerisinde yer almış olmaktan büyük onur duymaktayız. Türkiye 15 Temmuz tarihinde uçurumun eşiğinden kahramanlık destanı yazan halkımızın bu dik duruşu ile dönmüştür. Artık ülkemiz için aydınlık ve yeni bir dönem başlamıştır. Devlet içindeki tüm bölücü yapılanma inanıyoruz ki temizlenecektir. Burada kurunun yanında  yaşın yanmamasını özellikle bekliyoruz. Hükümetimizin bu konuya azami hassasiyet göstereceği hususundaki açıklamaları bizleri rahatlatmaktadır. Bir kez daha halkımıza geçmiş olsun diyor, tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, nazik ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

Gürgöze: Elazığ TSO’ya Teşekkürlerimizi Sunuyoruz…

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’de Başkan Alan’a ve Elazığ TSO Yönetim ve Meclis Üyelerine teşekkür ederek, “Sayın Başkanım 15 Temmuz gecesi ve sonrası zatıalinizi, Yönetim ve Meclis Üyeleriyle Elazığ iş dünyasını sürekli yanımızda, demokrasi meydanında gördük. Bu onurlu mücadeleye destek olduğunuz için biz Ak Parti İl Başkanlığı olarak ilk teşekkür ziyaretimize buradan başlamak istedik. İfade etmiş olduğunuz gibi ülkemiz çok büyük bir tehlikenin ve uçurumun eşiğinden Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu ve onun çağrılarına kulak vererek şahadet şerbetini içmeye hazır bir şekilde meydanlara dökülen milletimiz sayesinde döndü. Bu sürecin hemen arifesinde Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ile ekonomide çok ciddi tedbirler alınarak bu süreçte ekonomimizin yara almaması sağlandı. Ülkemizde şu an itibarı ile ekonomik anlamda hiçbir sorun bulunmamaktadır. Yine belirtmiş olduğunuz kurunun yanında yaşın yanmaması hassasiyetine de azami ölçüde duyarlı olunacağı hususunda hükümetimizin değerlendirmeleri söz konusu. Ben bu düşüncelerle bu mücadeleye vermiş olduğunuz çok değerli katkılar, demokrasi meydanındaki ikramlarınız ve büyük destekleriniz için bir kez daha teşekkür ediyor, şahsınızda tüm Elazığ iş dünyasına saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 810 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.8.2016 15:23:57
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.