Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
DEMOKRASİ NÖBETÇİLERİNE ELAZIĞ TSO’DAN İKRAM

 

15 Temmuz 2016 tarihinde TSK içinde yuvalanmış bir grubun darbe girişimini sokaklara dökülerek canları pahasına önleyen vatandaşların demokrasi nöbeti devam ediyor. Elazığ TSO tarafından Elazığ Demokrasi Meydanında nöbet tutan yaklaşık 4 bin vatandaşa kavurma ikramı yapıldı. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, bu halkın her şeyin en iyisine layık olduğunu belirterek, ülkemizin demokrasi mücadelesine sonuna kadar destek vereceklerini söyledi.

 

 

Bu Halk Dünyaya Örnek Olmuştur…

Elazığ Demokrasi Meydanında nöbet tutan vatandaşlara Elazığ TSO tarafından yapılan ikrama, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

 

Başkan Alan ikram sonrası yaptığı değerlendirmede Türk insanının dünyaya örnek olduğunun altını çizerek, “Bu millet 15 Temmuz gecesi asker kıyafetli teröristleri geri püskürtmüştür. Milletimizin gönlündeki irfan, iman ve vatan sevgisi bu belayı, darbeyi bertaraf etmiştir.  Bu halk bütün dünyaya bir vatana, bir toprağa ait olmak ne demektir, bayrak ne demektir, insan ve onu var eden değerler ne demektir çok iyi göstermiştir. Bu hareketle milletimiz iradesinde Allah’tan başka hiçbir güç tanımadığını ortaya koymuş ve çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakarak tarihe not düşmüştür. Ayaklarının altına ipek halı serilesi bu halk her şeyin en iyisini hak ediyor.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler de 15 Temmuz’dan bugüne kadar halkımızın mücadelesine katılmaya ve katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın karalı ve vakur duruşu, hükümetimizin almış olduğu tüm tedbir ve kararları sonuna kadar destekliyoruz. Ülkemizin 2023 hedefleri bu süreçten sonra çok daha büyük bir anlam kazanmış olup, İş dünyası olarak bundan sonraki süreç içerisinde daha fazla yatırım, daha fazla istihdam ve daha fazla üretim yapma sorumluluğu içerisindeyiz. Yaşanan süreçten ekonomimizin zarar görmemesi hususunda hükümetimiz tarafından önemli açıklamalar yapılmış ve tedbirler getirilmiştir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Sayın Valimiz öncülüğünde Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Belediye Başkanımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve iş dünyası olarak yapılacak tüm çalışmalara ve atılacak tüm adımlara hazır olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Felaketin ve uçurumun eşiğinden dönen Ülkemiz için artık aydınlık bir dönem başlamıştır.

 

Ben bu vesile ile, 15 Temmuz’dan beri demokrasi meydanımızda gönüllülük esası içerisinde 24 saat bu Ülke için, demokrasi ve geleceğimiz için nöbet tutan bu aziz millete Elazığ iş dünyası olarak bir kez daha kalbi teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 902 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.7.2016 11:12:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.