Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ATV DİZİSİNİN SEVİLEN OYUNCUSU ‘HİCABİ’ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

ATV’de yayınlanan Kertenkele Dizisinde büyük beğeni ile izlenen ve başta çocuklar olmak üzere tüm kesimlerin sempatisini çeken Hicabi karakterini canlandıran Elazığ’lı sanatçı Fatih Doğan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Alan Tebrik Etti…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanlı Alan, sanatçı Doğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Akıncı ve Hicabi karakteri ile tüm kesimlerin özellikle de çocukların çok büyük bir sempatisini kazanmış olan çok değerli hemşehrimiz Fatih Doğan’ı bugün Odamızda ağırlamış olmaktan çok büyük bir mutluluk duymaktayım. Kendi evimizden ve çocuklarımızdan gördüğümüz kadarıyla Fatih kardeşimiz çok büyük bir beğeni ile izleniyor. Canlandırmış olduğu karakterlerle toplumumuza çok güzel mesajlar veriyor. İnşallah yeni dönemde yeni kendisini büyük beğeni ile izlemeye devam edeceğiz. Ben bu vesile ile ilimizi en güzel şekilde temsil ettiği ve toplamsal mesajlar ile dikkat çektiği için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Memleketimde Olmaktan Büyük Mutluluk Duyuyorum…

Sanatçı Fatih Doğan’da memleketinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sayın Başkanım nazik iltifatlarınız ve güzel temennileriniz için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Elazığ’da memleketimizde olmaktan gerçekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Gazi Caddesinde gezerken çocukların Hicabi abi diye bana ilgi göstermesi gerçekten çok büyük bir mutluluk benim için. Elazığ’a büyük ilgiyle ve sempati ile izlendiğimizi biliyorum. İnşallah bu projede ve gelecek dönemlerde de yine ilimizi en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisinde olacağım. Ben şahsıma gösterdiğiniz bu yakın ilgi için sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1170 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.7.2016 11:43:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.