Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN:TKDK DESTEKLERİ ELAZIĞ İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR…

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ Koordinatörü Ülkü Altundiş Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede ilin en önemli potansiyel kaynaklarının tarım ve hayvancılık olduğunu belirterek TKDK desteklerinin önemi üzerinde durdu.

 

Elazığ TSO’nun Destekleri Devam Edecektir…

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Ramazan ayı ve yoğun gündemimiz nedeniyle çok arzu etmemize rağmen maalesef bugüne kadar sizlere hayırlı olsun ziyaretine gelemedim. Ancak en kısa sürede programımızda olan bu ziyareti gerçekleştireceğim. TKDK destekleri ilimiz için çok büyük bir önem taşıyor. İlimizin en önemli potansiyel kaynağını oluşturan tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi ve modern tesislerin ilimize kazandırılmasında TKDK destekleri lokomotif görevi görüyor. Elazığ bu anlamada çok başarılı bir il konumunda. Sanıyorum TKDK destekleri anlamında ülke genelinde ilk 10 il arasındayız. Bunda sizlerin ve tüm TKDK uzmanlarının büyük bir özverisi var. Bu anlayışla hizmetlerinizin devam edeceğinden ve sizlerin bu kurumu çok daha ileri bir noktaya taşıyacağınızdan şüphem yok. Bu vesile ile, görevinizin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 

Tüm Paydaşlarla Sinerji Yakalamak İstiyoruz…

Altundiş Başkan Alan’ın geçmiş bayramını kutlayarak, Elazığ TSO’nun bugüne kadar TKDK İl Koordinatörlüğüne verdiği desteğin devam edeceğine inandığını belirtti. Altundiş değerlendirmesinde, “TKDK tarafından AB katkıları ile 2020’ye kadar uygulanacak programlarla tarım, hayvancılık, yöresel ürünler ve el sanatları ile zanaatkarlık sektöründe sunulan projelere hibe sağlanacaktır. Bu hibelerden kentin azami derecede faydalanması için tüm paydaş kurum ve şahıslarla istişare içinde olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda kumrumuzun en önemli paydaşlarını başında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası gelmektedir.  Elazığ TSO’nun katkılarıyla daha fazla proje alınması için tüm paydaşlarımızla sinerji yakalayıp başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 925 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.7.2016 15:40:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.