Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

MEDYAYA DESTEKLERİNDEN ÖTÜRÜ BAŞKAN ALAN’A ŞİLT TAKDİM EDİLDİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca, BİK Elazığ Şube Müdürü Murat Yürekli ve BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, medyaya verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek şilt takdim ettiler.

KARACA: Başkan Alan’ın Destekleri Örnek Teşkil Ediyor…

Ziyarette bir teşekkür konuşması yapan BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ın desteklerinin örnek teşkil ettiğini ifade ederek, “Sayın Başkanım bugün sizleri makamınızda ziyaret ederek teşekkür etmek ve sizlere kurumumuz adına şilt takdim etmek üzere buradayız. Medyaya ve özellikle yazılı medyaya yönelik destekleriniz ve kurumumuzla işbirliklerinizi takdirle takip ediyoruz. İnternet gazeteciliğinin ön plana çıktığı bir dönemde yazılı medyanın desteklenmesi hususunda Elazığ Şube Müdürlüğümüzle işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğiniz projeler Ülke genelinde tüm illere örnek teşkil ediyor. Bu nedenle bugün sizlere kurumumuzun şiltini sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

ALAN: Medya Toplumun Ortak Sesidir…

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Genel Müdürüm bende sizleri bugün ilimizde ve Odamızda ağırlamaktan şahsım ve Odam adına duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürümüz göreve başladığı günden itibaren Elazığ ve Elazığ medyası için ne yapabilirim gayreti içerisinde olan bir arkadaşımız. Kendisinin bu heyecanına ve gayretlerine ortak olmak ve zaten Odamız üyesi olan sektörün sorunlarına çözüm üretme adına bizler üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmenin gayretiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Medya toplumun ortak sesidir. Medyasız ne demokrasi ne de kalkınmadan bahsedebiliriz. Bu nedenle aslında tüm kurumların kendi imkanları ölçüsü içerisinde sektöre destek olması gerekiyor. Ben bu düşüncelerle büyük fedakarlıklarla görev yapan tüm medya kuruluşlarımıza ve çalışanlarına sizler aracılığıyla hizmetlerinden ötürü bir kez daha teşekkür ediyor, nazik ziyaretiniz ve duyarlılığınız için şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Ziyarette BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, Başkan Alan’a BİK tarafından hazırlanmış olan şilt ve yayınlar takdim edilirken, Başkan Alan’da Karaca’ya Elazığ yöresel gıda ürünlerinden oluşan hediye paketi verdi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 935 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.7.2016 16:50:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.