Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO’da Bayramlaşma

Elazığ TSO’da geleneksel hale getirilen bayramlaşma; Oda üyeleri, Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, medya mensupları, Oda personeli ve vatandaşların katılımı ile yapıldı. Törene Ak Parti  Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ile Ejder Açıkkapı’da katıldı. Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, katılımcılarla bayramlaşarak katılımları için teşekkür etti.

ALAN: Bayramlar Müstesna Günlerdir…

Bayramlaşma töreninde bir değerlendirmede yapan Başkan Alan; “Odamızın geleneksel hale getirmiş olduğu Bayramlaşma vesilesiyle bugün bir kez daha bir araya gelmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Malumunuz olduğu üzere; Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Sıcak ve uzun yaz günlerine denk gelen Ramazan Ayını hep birlikte huzur içerisinde idrak ederek Bayrama erişmenin bugün mutluluğunu yaşamaktayız. Ancak ülkemizde maalesef mübarek Ramazan ayı içerisinde yaşanan hain terör olayları nedeniyle bir çok aile ve ulus olarak maalesef bu bayrama buruk bir şekilde girdik. Bayram vesilesiyle Yüce Allah (c.c)’tan dileğimiz başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve esenlikler getirmesidir.

Elazığ iş dünyası olarak, ülkemizi ve ilimizi aydınlık geleceğe ulaştırmayı şiar edinmiş, büyük milletimize, İslam alemine ve barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa, Ramazan Bayramı’nın mutluluk, huzur ve esinlik getirmesini diler,

Huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın, sevgi ve saygının sembolü Ramazan Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım” dedi.

 

Bulut ve Açıkkapı Bayramlaşma Törenine Katıldı…

Elazığ AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı yoğun programları nedeniyle Elazığ TSO’daki bayramlaşma törenine geç katılabildiklerini belirterek, Elazığ TSO çatısı altında bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Geçmişte Elazığ TSO çatı altında ilimize hizmet verdiklerini belirten Bulut ve Açıkkapı tüm Elazığ TSO camiası ve Elazığ halkının bayramını bir kez daha tebrik ettiler.

Başkan Alan’da Bulut ve Açıkkapı’nın törene katılmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek huzur içerisinde nice bayramlar temennisinde bulundu.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1130 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.7.2016 14:41:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.