Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: BAYRAMI BURUK KUTLAYACAĞIZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, bayramların yardımlaşma ve dayanışmanın öne çıktığı nadide günler olduğunu belirterek yayınladığı mesajda tüm Üyelerin ve halkımızın Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Başkan Alan kutlama mesajında, bayramların sevinç ve mutluluğun doruğa çıktığı önemli günler olduğunu ancak yaşanan terör olayları nedeniyle bu bayrama buruk gireceklerini ifade etti. Bir kez daha terör olaylarında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa dileyen Alan, bayramın Ülkemize kardeşlik ve huzur getirmesini umut ettiğini vurguladı.

Bayramların, dargınların barıştığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostlukların en sıcak hissedildiği zaman dilimleri olduğuna dikkati çeken Başkan Alan, şöyle devam etti: "Oruçla geçirilen uzun günlerin ardından gireceğimiz bayramın ülkemize, milletimize ve İslam Alemi'ne huzur, barış ve kardeşlik getirmesini ümit ediyorum. Sevgi ve hoşgörü iklimi içerisinde, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı ramazan ayının ardından, üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte bayrama erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu vesileyle yönetim kurulumuzun, meclisimizin, üyelerimizin, iş dünyasının, şehrimizin, ülkemizin ve İslam Alemi’nin  bayramını kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

 

Bayramlaşmaya Davet…

Başkan Alan, Elazığ TSO’nun geleneksel olarak gerçekleştirmiş olduğu Bayramlaşmanın bu yıl yine Bayramın ikinci günü olan 6 Temmuz 2016 Çarşamba günü saat:14.00’da Oda Meclis Salonunda yapılacağını, bayramlaşmaya tüm üyelerin, kamu ve stk temsilcilerinin, vatandaşlarımızın ve medya mensuplarının davetli olduğunu söyledi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 745 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.7.2016 13:51:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.