Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN CUMHURBAŞKANI’NIN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerine yönelik düzenlediği iftar programına katıldı.

Alan: Sayın Cumhurbaşkanımızla Görüşme Fırsatı Bulduk…

Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine Cumhurbaşkanlığı külliyesinde düzenlenen iftar yemeğine, Elazığ TSO Başkanı İdris ALAN, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, Elazığ Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Cemil ERDEM, Elazığ Harput Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Celal SÜRGEÇ katılarak Elazığ’ı temsil ettiler.

İftar programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kısa bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Alan; “İftar programına davetli olarak katılan Elazığ heyeti olarak Sayın Cumhurbaşkanımızla kısa da olsa bir görüşme ve ilimiz sorunlarını kendilerine takdim etme fırsatı bulduk. Teşvik yasası hususunda ilimiz iş dünyasının beklentileri, yeni şehir stadyumu, Palu-Gökdere yolu ve şehrin acil çözüm bekleyen konularında taleplerimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza ilettik. Kendileri konunun takipçisi olacağını ifade ederek, tüm Elazığ halkına kalbi teşekkürlerini, muhabbetlerini ve sevgilerini göndermiştir. Türkiye genelinden sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşlarının temsilcilerinin çok yoğun olarak katıldığı iftar programına katılarak Elazığ’ı temsil etmiş olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 912 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.6.2016 10:46:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.