Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ TSO ve TSE İşbirliğinde “Kalite Eğitimleri” Tamamlandı

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde Elazığ TSO’da 5 gün süren “Kalite Eğitimleri” tamamlandı. Eğitimlere, Oda personelleri, işletme temsilcileri ve danışman firma yetkilileri katıldı.

 

Başkan Alan: Üyelerimize Yönelik Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecektir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO’nun üyelerine ve tüm ilgili kesimlere yönelik olarak eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinin geniş bir yelpazede devam ettiğini belirterek, “Odamız stratejik amaçları içerisinde yer alan ‘Üyelerimizin Sorunlarının ve İhtiyaçlarının Belirlenmesi ve İhtiyaç Duyulan Eğitim ve  Projelerin Geliştirilmesi’ başlığı altında üyelerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan konularla ilgili eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu noktada konusunda uzman kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde üyelerimize bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Kalite hususunda ülkemizdeki tek ve en yetkin kurum olan TSE ile işbirliği yaparak işletmelerin bireysel anlamda ciddi bütçelerle alacağı bu hizmeti Oda olarak üyelerimizin hizmetine sunduk. Eğitimler kapsamında TSE Uzmanı tarafından Kalite Yönetim Sistemi, Temel Eğitim, Risk Tabanlı Proses ve İç Tetkik Eğitimleri uygulamalı olarak verilmiştir. Odamız tarafından başta üyelerimiz olmak üzere ilgililere yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerimizi artırarak devam ettireceğimizi belirtir, saygılar sunarım” derdi.  

 

Efendioğlu: Kalite Bir Yönetim Sanatıdır…

Elazığ TSO’da 5 gün süren eğitimi veren TSE Kalite Yönetim Sistemi Eğitmeni ve Baş Tetkikçisi Kadir Yaşar Efendioğlu kalite yönetim sisteminin bir yönetim sanatı olduğunu belirterek, “Kalite yönetim sisteminin kurumlara sistemli bir yönetim, yönetime de yasalara ve standartlara uyum sürecinde önemli katkıları vardır. TSE Kalite Yönetim Sistemi müşteri odaklı olup, daha iyi hizmet ve izlenebilir hizmet şansı sunmakta ve bunun kurumsallaşmasını sağlamaktadır. Bir dünya ve Türk Standardı olan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı aynı zamanda bir yönetim sanatıdır. Tüm yöneticiler de bu sanatın inceliklerini bilmek zorundadırlar. TSE tüketicilerin sigortasıdır. Herkesin mal ve hizmet alırken TSE markasını araması gerekir. Çünkü TSE, kaliteli bir hayat felsefesi ve yaşam tarzıdır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminin buna inanarak Elazığ’da bu eğitimi vermiş olmalarını takdirle karşılıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 878 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.6.2016 12:19:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.