Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

“Sayfa Tasarımı” Eğitimi Tamamlandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda, Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürlüğü işbirliğinde ilimiz medya sektörüne yönelik üç gün süren “Sayfa Tasarımı” eğitim programı Elazığ TSO’da düzenlenen sertifika töreniyle tamamlandı.

KETENCİ: ELAZIĞ MEDYASI İYİ BİR ALTYAPIYA SAHİP…

Elazığ TSO’da üç gün boyunca devam eden ve medya sektöründe çalışanlarla konuya ilgi duyanlara yönelik olarak Hasan Fehmi Ketenci tarafından verilen pratik ve teorik eğitimler tamamlanarak eğitime katılan 27 kursiyere düzenlenen törenle katılım belgeleri verildi.

Törende bir değerlendirme yapan eğitmen Ketenci, Elazığ medyasının teknolojik olarak iyi bir noktada olduğunu ifade ederek, “Bu tür eğitim programlarını Türkiye’nin birçok bölgesinde veren bir akademisyen olarak Elazığ medyasının teknolojik olarak iyi bir noktada olduğunu söyleyebilirim. Elazığ TSO’da verdiğimiz teorik eğitimlerin yanı sıra öğleden sonraları medya kuruluşlarımızın idari merkezlerinde pratik eğitimlerle arkadaşlarımıza faydalı olmaya gayret gösterdik. Elazığ’daki eğitimden çok büyük bir keyif aldığımı ve arkadaşlarımızın ilgisinden büyük memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Tabi eğitimin ve bilginin sonu yok. Biz 35 yılımızı bu işlere vermiş ve sektörün içinden gelen biri olarak Elazığ medyasının daha iyi noktalara doğru ilerleyeceğini umuyorum. Bize bu fırsatı sağlayan başta Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız olmak üzere Basın İlan Kurumu İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Basın İlan Kurumu Elazığ İl Müdürü Murat Yürekli’de Elazığ TSO’ya desteklerinden ötürü teşekkür ederek, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Oda Yönetim Kurulu’nun ilin sosyal sorumluluk projelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Törene katılan Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut’ta Oda’nın en önemli misyonunun üyeleri başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşmada öncülük etmesi olduğunu belirterek, Oda Yönetim Kurulu’nun büyük hassasiyet gösterdiği eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Tören kursiyerlerin toplu hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 786 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.5.2016 13:49:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.