Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN 65. HÜKÜMETİ KUTLADI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Ak Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım Başbakanlığında Kurulan 65. Hükümeti tebrik etti.

YENİ HÜKUMETİN İŞ DÜNYASININ SESİNE KULAK VERMESİNİ BEKLİYORUZ...

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım Başbakanlığında kurulan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan 65.Hükümeti tebrik ederek, “Yeni hükümetin ülkemize, milletimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

AK Parti 2.Olağanüstü Genel Kurulu’nun hemen ardından hiç vakit kaybetmeden yeni hükümetin kurulmasının, siyasette ve ekonomide istikrarın devam edeceğinin en önemli göstergesi olduğunu belirten ALAN, şunları kaydetti:

“65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin Türk halkının refahı ve esenliği için çalışacağına, bölgeler arası kalkınmışlık farklılıklarının giderilmesi için yoğun gayret göstereceklerine ve  yapısal reformlara odaklanarak ülkemizi 2023 yılı hedeflerine taşıyacağına inanıyorum. Yeni hükümetimizin bu anlamda iş dünyasının sesine ve beklentilerine kulak vermesi en büyük temennimizdir. Bu düşüncelerle; başta Sayın Binali Yıldırım olmak üzere Bakanlar Kurulu’nun tüm üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 953 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.5.2016 14:23:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.