Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TARIM VE HAYVANCILIĞINDA YENİ BİR DÖNEM BAŞLAMIŞTIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, bir süre önce TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğünden İl Tarım Müdürlüğüne atanan Turan Karahan’ı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu. Başkan Alan, Karahan’ın çalışma azmi ve birikimleriyle Elazığ tarım ve hayvancılığına yeni bir soluk getireceğine inandığını söyledi.

KARAHAN BAŞARISINI İSPATLAMIŞ BİR YÖNETİCİDİR…

Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Turan Karahan’ın ilimiz ekonomi ve sanayisi ile kalkınma ve gelişmesi için çok önemli bir kurum olan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne atanmış olmasını çok büyük bir memnuniyetle karşılamış bulunuyoruz. İlimiz için olmazsa olmaz olan tarım ve hayvancılık sektörlerinin günün koşullarına göre revize edilmesi ve bu sektörlerin gelecek vizyonu ile yeni atılımlar yapması ancak vizyon projelerin hayata geçirilmesiyle mümkündür. Sayın Karahan bu anlamda TKDK İl Koordinatörlüğünde ilimiz ekonomisine unutulmaz hizmetler vermiş ve başarısını ispatlamış çok deneyimli bir bürokrattır. Bu anlamda Sayın Karahan’ın başta ilimiz için büyük önem taşıyan sulama projeleri ile tarım ve hayvancılık sektörlerinin sorunlarıyla yakından ilgilenerek kademeli olarak Elazığ’da yeni bir dönemin başladığını gösterecektir. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman Sayın Karahan’ın yanındayız. Bu düşüncelerle yeni görevinde başarılar temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ EKONOMİ VE SANAYİSİNE KATKILARIMIZ DEVAM EDECEK…

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Başkanım TKDK Genel Koordinatörlüğü görevimiz halen devam ediyor. Elazığ’da bulunduğumuz süre içerisinde sizlerin her zaman çok büyük desteklerini gördük. Bu desteklerin devam ettiğini görmekten gerçekten çok mutluyum. İnşallah sizlerle birlikte ilimiz tarımında ve hayvancılığında yeni bir dönem başlatmak istiyoruz. Elbette elimizde sihirli değneğimiz yok. Ancak ilimizin çok önemli potansiyeli var. Biz bu potansiyeli değerlendirerek tarım ve hayvancılığı ve dolayısı ile bu alanlara dayalı sanayiyi geliştirmek istiyoruz. Alternatif ürün çeşitleri, hayvancılık sektörünün sorunları, balıkçılık sektörünün sorunları ve beklentileri var. Tüm bunlarla koordineli, projeli ve kademeli olarak hep birlikte çalışacak ve ileri götürmenin gayretinde olacağız. Ziraat Mühendisi olarak ve bakanlığın ilgili kademelerinde 18 yıllık bir tecrübe ile Elazığ’a bu birikimlerimizi aktarmak istiyoruz. Sizlerin bu yakın ilgili ve desteği çalışma azmimizi ve iş yapma şevkimizi artırıyor. Bu anlamda ben de sizlere teşekkür ediyor, ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 855 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.5.2016 15:43:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.