Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TURİZM YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ GEREKİYOR 

Elazığ Birizgarden Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Canpolat ve Otel Müdürü Ugur Çimen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek hizmete açılan otel ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Başkan Alan, Elazığ’ın son yıllarda bu alanda önemli yatırımlar kazandığını belirterek sektörün desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Öncelikle ilimize böylesine önemli bir yatırım yapmış olmanızdan dolayı sizleri kutluyorum. Yatırımın ilimize ve sizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Elazığ özellikle son yıllarda otelcilik anlamında çok önemli yatırımlar kazandı. İlimizin imajı ve modern kent dokusu bu yatırımlarla çok değerli hale gelmeye başladı. Ancak bu önemli yatırımların zarar etmeden ayakta kalabilmesi ve hizmet kalitesinden ödün vermeden devamlılığı için müşteri sayısının ve otel doluluk oranın yüksek olması gerekiyor. Bu nedenli biz her platformda ifade eğittiğimiz gibi İlimizin Teşvik Yasası kapsamında yeniden değerlendirilmesi gerekiyor ki, ildeki yatırımlar artsın. Böylelikle ilimize gelen misafir sayısı yükselerek bu sektörün de sürdürülebilir hale gelmesi mümkün olacaktır. Ayrıca bölgedeki terör olaylarının inşallah bitmesiyle Elazığ gibi özellikle inanç turizmi bakımından çok önemli değerleri ile iç ve dış turizmin canlanması sektörü olumlu yönde etkileyecektir. Ben bu vesile ile nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, yatırımın ilimize bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. 

Otelimiz Elazığ’ın Modern İmajına Katkı  Sağlıyor…

Birizgarden Hotel, Elazığ ve bölgemizde farklı kimliği ile 40 oda ve 90 yatak kapasitesine sahip olarak Bir kral dairesi, üç süit oda, bir engelli odası, 35 standart oda, çok amaçlı toplantı salonları, profesyonel toplantı salonu, Hamam, Sauna ve Kapalı Yüzme havuzu ile müşterilerinin beklentilerinin üzerinde hizmet vermektedir. Otelimizin terası Elazığ şehir manzarası eşliğinde nargile ve kafe hizmeti sunmakta, Zemin kat ve otelimizin Malatya caddesine bakan yüzü ise nezih ortamı ile Kahve Vadisi olarak hizmet vermektedir. Otelimizde her şey standartların en üstü düşünülerek dizayn edilmiştir. Dünya mutfağını ve Elazığ bölgesine özgü tatları bir araya getiren restoranımız, gurme lezzetleri ile sadece otel misafirlerine değil tüm Elazığ halkında da unutulmaz lezzet deneyimi sunuyor. Elazığ’ın modern imajına katkı sağlayan bu yatırımı ilimize kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 937 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.5.2016 13:52:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.