Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

HARVARD DİL KURSU YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

 

Elazığ’da iki şube ile yabancı dil eğitim hizmeti veren Harvard Yabancı Dil Kursu Elazığ Kurucu Başkanı Fatih Çiftçi ile Okul Müdürü Berna Gürtürk ve kurs heyeti Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek bilgiler verdiler.

 

Harvard Elazığ’ın Yabancı Dil Eğitim İhtiyacını Karşılamaya Aday…

Ziyarette kurs hakkında bilgiler veren Harvard Yabancı Dil Kursu Elazığ Kurucu Başkanı Fatih Çiftçi, iki şubeyle hizmet veren Harvard dil kurslarının ilin yabancı dil ihtiyacını karşılamaya aday olduğunu söyledi. Çiftçi açıklamasında, “Sayın Başkanım ben uzun yıllar ABD’de yaşamış ve eğitimini orada almış bir eğitmenim. Harvard Dil Kursları dünya genelinde marka olmuş eğitim kurumlarıdır. Elazığ halkı çocuklarının iyi bir eğitim alması noktasında ülkemizde en hassas illerin başında gelmektedir. Bu nedenle biz bu hizmeti Elazığ’a taşımak için bu önemli yapıyı ilimize kurmuş bulunuyoruz. Eğitim kurumumuzda koridorlardan, kantine her alanda tek dil olarak İngilizce konuşulmaktadır.

En temel ifadeyle, Harvard Yabancı Dil Kursu programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dilbilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve eğitimlerinin ilk günlerinde İngilizce konuşmanın aslında ne kadar kolay olduğunu görürler.

Harvard Yabancı Dil Kursu İngilizce programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat,öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Kurslarımızda çocuklarımız için özel programların yanı sıra, yetişkin programları, mesleklere özel İngilizce, özel dersler ve sınavlara hazırlık kursları, birebir özel dersler gibi bir çok seçenekle dil eğitim talebinde bulunanın mevcut durumuna göre programa alınmaktadır. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve desteklerden ötürü teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

İngilizce Bilmek Artık Zorunluluk Oldu…

Başkan Alan’da Harvard Kurucu Başkanı Fatih Çiftçi ile kurs heyetine nazik ziyaretleri ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederek, “Öncelikle Elazığ için sunmuş olduğunuz bu çok değerli hizmet için şahsım ve Odam adına teşekkür ediyorum. İngilizce bilmek artık bir lüks yada hobi olmaktan ziyade temel bir zorunluluk haline geldi. İş dünyasının global ekonomide var olabilmesi için İngilizce alanında çok iyi bir departmanının olması zorunluluk. Özellikle ihracat yapan firmaların dünyanın neresiyle ticaret yaparsa yapsın tek yazışma ve iletişim dili İngilizcedir. Kariyerini geliştirmek isteyen yada bulunduğu alanda belli bir noktaya ulaşmak isteyen tüm öğrenci ve araştırmacıların da İngilizce olmazsa olmazıdır. Bu nedenle temel bir zorunluluk haline gelen ve iyi derecede İngilizce konuşmak ve yazmak toplumun bir çok kesiminin temel ihtiyacıdır. Ben bu düşüncelerle sizleri bir kez daha kutuluyor, eğitim şubelerinizin İlimize ve sizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1125 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.5.2016 09:56:13
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.