Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ÜZÜM ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ İLE ORTAK AKIL TOPLANTISI 

Elazığ Üzüm Üreticileri Birliği ile Elazığ TSO Proje Ofisi ortak akıl toplantısı yaparak sektörün gelişimi ve Elazığ’da üzüme dayalı marka değeri oluşturulması konuları değerlendirildi. Yapılan toplantı sonrası Üzüm Üreticileri Birliği Başkanı Yılbay Çelik ve Birlik Üyeleri Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.

 

ALAN: Üzüm ve Bağcılık Elazığ’da Hak Ettiği Ekonomik Değere Kavuşturulmalıdır…

Elazığ Üzüm Üreticileri Biriliği Başkanı Yılbay Çelik, Başkan Yardımcısı Cengiz Öz, Sekreter Ertan Özen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Aral ile dernek üyelerini makamında kabul eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan üzüm üretiminin Elazığ için çok önemli bir değer olduğunu belirterek, “Çok değerli Birlik Başkanım ve değerli yöneticiler öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bugün Odamızda Proje Ofisimizle yaklaşık 2 saatlik bir değerlendirme toplantısı yaptınız. Bu toplantı sonrasında umuyorum sektörün gelişimine ve sektörde yer alanların mesleki gelişimlerine yönelik önemli projeler üretilecektir. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizdeki tüm sektörlerin gelişimine ve marka değerlerin yaratılmasına her zaman destek olmaya ve öncülük etmeye hazırız. Sizlerin ilimizdeki üzüm üretiminin ekonomik değer haline gelmesi noktasında önemli girişimleriniz ve katkılarınız var. Bu çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bugün ilimizdeki bağcılık sektörü ve yıllık çok önemli bir rekolteye ulaşan üzümümüz maalesef hak ettiği değeri bulamıyor. Birlik ve Odamız iş birliğinde bu konuda yeni bir süreci inşallah bugün yapılan toplantı ile başlatmış bulunuyoruz. İnşallah sektör ve ilimiz ekonomisine hayırlı olur” dedi.

ÇELİK: Elazığ TSO Çok Önemli  Katkılar Sağlıyor…

Ziyarette bir değerlendirme yapan  Elazığ Üzüm Üreticileri Birliği Başkanı Yılbay Çelik, Başkan Alan’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek, “Sayın Başkanım, Elazığ TSO Proje ve Danışma Ofisi gerçekten bugün çok önemli destekler vererek Birliğimizin üyelerimize ve İlimiz ekonomisine çok daha ciddi boyutlarda neler yapabileceğini değerlendirdik. İlk aşamada Fırat Kalkınma Ajansı’na Doğrudan Faaliyet Destek Projesi kapsamında bin proje hazırlanması ve bu proje ile sektörün SWOT analizinin çıkarılarak daha sonraki aşamada ürün işleme ve değerlendirilmesine yönelik adımların atılmasını planladık. Dernek üyelerimiz ve danışman firma yetkilileriyle bugün Elazığ TSO’da bir beyin fırtınası gerçekleştirdik. Çok yararlı bir toplantıya ev sahipliği yaptığınız için bir kez daha teşekkür ediyor, nazik karşılamanız ve destek sözünüz için sizlere ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerinize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1009 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.5.2016 16:48:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.